„Cicha noc, święta noc…”

  • Wydrukuj
  • Email
  • „Cicha noc, święta noc…”. Tą kolędą w grudniowe południe rozpoczęła się przedświąteczna Wigilia w Zespole Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych. W niezwykle piękny i świąteczny nastrój wprowadzili nas utalentowani uczniowie z Witkowskiego, przedstawiając inscenizację „Opowieści wigilijnej” Charlesa Dickensa. Młodzież wspólnie z dyrekcją, nauczycielami, zaproszonymi gośćmi w tym Martą Kurpiel – naczelnikiem Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych, przeżywała to wspaniałe widowisko. Następnie przyszedł czas na życzenia i kolędowanie, a wszystko zgodnie ze słowami widma z „Opowieści wigilijnej”, bo „przeznaczeniem człowieka jest żyć wspólnie z innymi ludźmi, razem z nimi pracować dla wspólnego dobra, razem cierpieć w niedoli, dzielić swoje radości i samemu cieszyć się szczęściem innych…”. Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSDGiL w Jarosławiu
  • Galeria

Tą kolędą w grudniowe południe rozpoczęła się przedświąteczna Wigilia w Zespole Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych. W niezwykle piękny i świąteczny nastrój wprowadzili nas utalentowani uczniowie z Witkowskiego, przedstawiając inscenizację „Opowieści wigilijnej” Charlesa Dickensa. Młodzież wspólnie z dyrekcją, nauczycielami, zaproszonymi gośćmi w tym Martą Kurpiel – naczelnikiem Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych, przeżywała to wspaniałe widowisko.

Następnie przyszedł czas na życzenia i kolędowanie, a wszystko zgodnie ze słowami widma z „Opowieści wigilijnej”, bo „przeznaczeniem człowieka jest żyć wspólnie z innymi ludźmi, razem z nimi pracować dla wspólnego dobra, razem cierpieć w niedoli, dzielić swoje radości i samemu cieszyć się szczęściem innych…”.

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSDGiL w Jarosławiu