Uczniowie „Witkowskiego” stypendystami Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej

  • Wydrukuj
  • Email
  • Uczniowie „Witkowskiego” stypendystami Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej. 4 lutego 2020 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyła się uroczysta gala wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej na rok szkolny 2019/2020. Stypendia otrzymało 240 uczniów z województwa podkarpackiego, którzy w zeszłym roku szkolnym otrzymali promocję z wyróżnieniem i najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazali szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki. Nagrodzonym pogratulowały Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart i Podkarpacki Kurator Oświaty Małgorzata Rauch. W Zespole Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. A. Witkowskiego w Jarosławiu stypendia otrzymali uczniowie: Karolina Barylak z klasy 3a, Wiktoria Florek z klasy 2b oraz Piotr Gęsiorski z klasy 3g.  Serdecznie gratulujemy tej wspaniałej trójce tak spektakularnych wyników oraz trzymamy kciuki za następne sukcesy. Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSDGiL w Jarosławiu
  • Galeria

4 lutego 2020 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyła się uroczysta gala wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej na rok szkolny 2019/2020. Stypendia otrzymało 240 uczniów z województwa podkarpackiego, którzy w zeszłym roku szkolnym otrzymali promocję z wyróżnieniem i najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazali szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki. Nagrodzonym pogratulowały Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart i Podkarpacki Kurator Oświaty Małgorzata Rauch.

W Zespole Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. A. Witkowskiego w Jarosławiu stypendia otrzymali uczniowie: Karolina Barylak z klasy 3a, Wiktoria Florek z klasy 2b oraz Piotr Gęsiorski z klasy 3g. 

Serdecznie gratulujemy tej wspaniałej trójce tak spektakularnych wyników oraz trzymamy kciuki za następne sukcesy.

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSDGiL w Jarosławiu