Sukcesy uczniów z jarosławskiej "Budowlanki"

  • Wydrukuj
  • Email
  • Sukcesy uczniów z jarosławskiej "Budowlanki". Sukces ucznia ZSBiO  - Paweł Brus laureatem II miejsca w ogólnopolskim Turnieju Budowlanym „Złota Kielnia”! Od 4 do 7 lutego 2020 r., podczas targów budowlanych BUDMA w Poznaniu, odbył się Finał Centralny XLIX edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”. Uczestnicy konkurowali ze sobą w siedmiu kwalifikacjach: montaż systemów suchej zabudowy, murarstwo, tynkarstwo, malarstwo, dekarstwo, posadzkarstwo oraz instalacje sanitarne. W każdej kwalifikacji zmierzyło się sześciu najlepszych uczniów szkół brażowych z całej Polski. Paweł Brus – uczeń  klasy WIII a, reprezentował Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Jarosławiu, jako monter systemów suchej zabudowy, a do startu przygotowywali go Dorota Przytocka -  nauczyciel przedmiotów zawodowych w ZSBiO oraz Piotr Raróg – nauczyciel zajęć praktycznych CKZiU w Jarosławiu. Sukces ucznia jest zatem wynikiem współpracy nauczycieli jarosławskiej budowlanki oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. Dzięki owocnej współpracy obydwu placówek uczeń osiągnął wysoki poziom wiadomości teoretycznych i umiejętności praktycznych, co przełożyło się na tak wysoką lokatę w konkursie ogólnopolskim. Laureaci zostali zwolnieni z części teoretycznej egzaminów zawodowych w wybranych kwalifikacjach i otrzymali wiele cennych nagród. Serdecznie gratulujemy!!! II miejsce uczniów jarosławskiego ZSBiO w Podkarpackim Turnieju Monterów Systemów Suchej Zabudowy! 7 lutego 2020 r. w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie odbył się V Podkarpacki Turniej Monterów Systemów Suchej Zabudowy. Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących reprezentowali Michał Potoczny i Paweł Rabczak, uczniowie klasy WII, którzy jako zespół rywalizowali w części teoretycznej i praktycznej. W tej rywalizacji zdobyli oni drugą lokatę. W nagrodę otrzymali profesjonalne dalmierze, ufundowane przez sponsora turnieju, fimę Rigips. Podobnie jak w przypadku konkursu “Złota Kielnia”, również uczniowie zostali przygotowani przez Dorotę Przytocką i Piotra Raróga, zatem współpraca ZSBiO oraz CKZiU spowodowała znów bardzo dobre efekty. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSBiO w Jarosławiu
  • Galeria
Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSBiO w Jarosławiu

Sukces ucznia ZSBiO  - Paweł Brus laureatem II miejsca w ogólnopolskim Turnieju Budowlanym „Złota Kielnia”!

Od 4 do 7 lutego 2020 r., podczas targów budowlanych BUDMA w Poznaniu, odbył się Finał Centralny XLIX edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”. Uczestnicy konkurowali ze sobą w siedmiu kwalifikacjach: montaż systemów suchej zabudowy, murarstwo, tynkarstwo, malarstwo, dekarstwo, posadzkarstwo oraz instalacje sanitarne. W każdej kwalifikacji zmierzyło się sześciu najlepszych uczniów szkół brażowych z całej Polski. Paweł Brus – uczeń  klasy WIII a, reprezentował Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Jarosławiu, jako monter systemów suchej zabudowy, a do startu przygotowywali go Dorota Przytocka -  nauczyciel przedmiotów zawodowych w ZSBiO oraz Piotr Raróg – nauczyciel zajęć praktycznych CKZiU w Jarosławiu. Sukces ucznia jest zatem wynikiem współpracy nauczycieli jarosławskiej budowlanki oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. Dzięki owocnej współpracy obydwu placówek uczeń osiągnął wysoki poziom wiadomości teoretycznych i umiejętności praktycznych, co przełożyło się na tak wysoką lokatę w konkursie ogólnopolskim. Laureaci zostali zwolnieni z części teoretycznej egzaminów zawodowych w wybranych kwalifikacjach i otrzymali wiele cennych nagród.

Serdecznie gratulujemy!!!

II miejsce uczniów jarosławskiego ZSBiO w Podkarpackim Turnieju Monterów Systemów Suchej Zabudowy!

7 lutego 2020 r. w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie odbył się V Podkarpacki Turniej Monterów Systemów Suchej Zabudowy. Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących reprezentowali Michał Potoczny i Paweł Rabczak, uczniowie klasy WII, którzy jako zespół rywalizowali w części teoretycznej i praktycznej. W tej rywalizacji zdobyli oni drugą lokatę. W nagrodę otrzymali profesjonalne dalmierze, ufundowane przez sponsora turnieju, fimę Rigips. Podobnie jak w przypadku konkursu “Złota Kielnia”, również uczniowie zostali przygotowani przez Dorotę Przytocką i Piotra Raróga, zatem współpraca ZSBiO oraz CKZiU spowodowała znów bardzo dobre efekty.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSBiO w Jarosławiu