Oferta edukacyjna powiatu jarosławskiego 2020

• Oferta edukacyjna powiatu jarosławskiego 2020. Drogi, przyszły Absolwencie szkoły podstawowej. Przypominamy o możliwości wyboru szkoły średniej wśród szkół i placówek prowadzonych przez powiat jarosławski. Przygotowaliśmy dla Ciebie informator w wersji on-line (jest dostępny TUTAJ ), ale również wersję bardziej tradycyjną, do poczytania w formie biuletynu. Jeśli jesteś zainteresowany, do czego zachęcamy, biuletyn jest do pobrania, jako załącznik poniżej.

Załączniki do pobrania

Oferta_edukacyjna_2020.pdfplik w formacie .PDF