Zmiany w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

• Zmiany w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Od 1 września 2020 r., obowiązki dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Jarosławiu pełni Ewa Szpitman. Zarząd Powiatu powierzył jej tę funkcje na rok, zgodnie z zapisami przepisów o zapobieganiu, przeciwdziałaniu i zwalczaniu COVID-19 w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty. Ewa Szpitman zastąpiła na tym stanowisku Jadwigę Baran-Mazurkiewicz, która odeszła na emeryturę. Uroczystość wręczenia powołania odbyła się w Starostwie Powiatowym. Wręczył je starosta jarosławski Stanisław Kłopot, w towarzystwie naczelnika wydziału edukacji i spraw społecznych, Marty Kurpiel. Gratulujemy!

Gratulujemy!