Sukces ucznia KOPERNIKA w II Konkursie Literackim „Ojciec Wenanty – czy znasz?”

  • Wydrukuj
  • Email
  • Sukces ucznia KOPERNIKA w II Konkursie Literackim „Ojciec Wenanty – czy znasz?”. 11 października 2020 r. w Kalwarii Pacławskiej odbyła się gala finałowa Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Ojciec Wenanty – czy znasz?”. Celem konkursu jest zapoznanie jak najszerszego grona osób z postacią Sługi Bożego o. Wenantego Katarzyńca, z jego duchowością i charyzmatem. Miło nam poinformować, że Karol Janiga, uczeń  klasy 3F I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu, zajął I miejsce w kategorii poezja. Warto wspomnieć, iż w zeszłorocznej edycji konkursu Karol również znalazł się na I miejscu podium. Nagrodzone prace recytował Sławomir Głazek – aktor teatralny i filmowy znany m.in. z „Na dobre i na złe” oraz „Czasu honoru”. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Informacja prasowa (tekst, zdj.): I LO w Jarosławiu
  • Galeria

11 października 2020 r. w Kalwarii Pacławskiej odbyła się gala finałowa Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Ojciec Wenanty – czy znasz?”. Celem konkursu jest zapoznanie jak najszerszego grona osób z postacią Sługi Bożego o. Wenantego Katarzyńca, z jego duchowością i charyzmatem.

Miło nam poinformować, że Karol Janiga, uczeń  klasy 3F I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu, zajął I miejsce w kategorii poezja. Warto wspomnieć, iż w zeszłorocznej edycji konkursu Karol również znalazł się na I miejscu podium. Nagrodzone prace recytował Sławomir Głazek – aktor teatralny i filmowy znany m.in. z „Na dobre i na złe” oraz „Czasu honoru”.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Informacja prasowa (tekst, zdj.): I LO w Jarosławiu