Stypendia i nagrody pieniężne dla uczniów z ZSTiO

  • Wydrukuj
  • Email
  • Stypendia i nagrody pieniężne dla uczniów z ZSTiO. Miło nam poinformować, że społeczność szkolna Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu zyskała kolejnych stypendystów. Nominowani uczniowie otrzymali stypendium za wybitne osiągnięcia naukowe oraz (lub) nagrody pieniężne w ramach Programu wspierania młodzieży uzdolnionej "Nie zagubić talentu” organizowanego przez Zarząd Województwa Podkarpackiego. Do grona uczniów należą laureaci i finaliści olimpiad i konkursów przedmiotowych na szczeblu ogólnopolskim. W ubiegłym roku szkolnym uzyskali również bardzo wysokie wyniki w nauce. Wyróżnieni uczniowie to: Hubert Misiąg (kl. IV, technik elektronik), Łukasz Wywrót (kl. IV, technik elektronik), Arkadiusz Skowron (kl. IV, technik grafiki i poligrafii cyfrowej), Krzysztof Zięba (kl. IV, technik informatyk), Mikołaj Sitko (kl. II, technik informatyk), Mateusz Skupień (kl. II, technik informatyk) oraz Gabriel Maj (ubiegłoroczny absolwent). Nie tylko osiągnięcia naukowe naszych uczniów zostały docenione, również praca na rzecz społeczności lokalnej. Przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu działa GRUPA DRUKARZY 3D, którą tworzą uczniowie: Marcelin Tutka, Michał Burzański i Miłosz Sydor, czuwa nad nimi Artur Tutka (nauczyciel przedmiotów zawodowych). Grupa otrzymała nagrodę pieniężną w uznaniu za szczególne osiągnięcie - akcję „DAR SERCA DLA JAROSŁAWIA” – druk przyłbic ochronnych. Pracę drukarzy 3D wspierali absolwenci ZSTiO w Jarosławiu. Gratulujemy i życzymy kolejnych wspaniałych sukcesów! Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSTiO w Jarosławiu
  • Galeria

Miło nam poinformować, że społeczność szkolna Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu zyskała kolejnych stypendystów. Nominowani uczniowie otrzymali stypendium za wybitne osiągnięcia naukowe oraz (lub) nagrody pieniężne w ramach Programu wspierania młodzieży uzdolnionej "Nie zagubić talentu” organizowanego przez Zarząd Województwa Podkarpackiego.

Do grona uczniów należą laureaci i finaliści olimpiad i konkursów przedmiotowych na szczeblu ogólnopolskim. W ubiegłym roku szkolnym uzyskali również bardzo wysokie wyniki w nauce.

Wyróżnieni uczniowie to: Hubert Misiąg (kl. IV, technik elektronik), Łukasz Wywrót (kl. IV, technik elektronik), Arkadiusz Skowron (kl. IV, technik grafiki i poligrafii cyfrowej), Krzysztof Zięba (kl. IV, technik informatyk), Mikołaj Sitko (kl. II, technik informatyk), Mateusz Skupień (kl. II, technik informatyk) oraz Gabriel Maj (ubiegłoroczny absolwent).

Nie tylko osiągnięcia naukowe naszych uczniów zostały docenione, również praca na rzecz społeczności lokalnej. Przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu działa GRUPA DRUKARZY 3D, którą tworzą uczniowie: Marcelin Tutka, Michał Burzański i Miłosz Sydor, czuwa nad nimi Artur Tutka (nauczyciel przedmiotów zawodowych). Grupa otrzymała nagrodę pieniężną w uznaniu za szczególne osiągnięcie - akcję „DAR SERCA DLA JAROSŁAWIA” – druk przyłbic ochronnych. Pracę drukarzy 3D wspierali absolwenci ZSTiO w Jarosławiu.

Gratulujemy i życzymy kolejnych wspaniałych sukcesów!

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSTiO w Jarosławiu