Razem na święta - społeczność ZSSChiO w podziękowaniu pracownikom COM

  • Wydrukuj
  • Email
  • Razem na święta - społeczność ZSSChiO w podziękowaniu pracownikom COM. „Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz” - ta sentencja dopingowała społeczność Zespołu Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących podczas realizacji akcji „Razem na Święta”. Pomysł okazania wdzięczności pracownikom Centrum Opieki Medycznej za poświęcenie i codzienną walkę z epidemią, poprzez przygotowanie słodkich upominków, objął swoim patronatem starosta jarosławski Stanisław Kłopot. Cały grudzień w szkole pachniało piernikami, które uczniowie pod czujnym okiem nauczycieli wypiekali i dekorowali w pracowniach cukierniczych, gastronomicznych i kelnerskich. 21 grudnia 2020r. wolontariusze z ZSSSChiO przekazali upominki wraz z życzeniami świątecznymi dla wszystkich pracowników szpitala. - Akcja „Razem na Święta” to inicjatywa Ministerstwa Edukacji Narodowej skierowana do wszystkich szkół, przedszkoli i placówek oświatowych, a jej  celem jest zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym, oraz budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych - wyjaśnia Dorota Wierzbińska-Dubaj, dyrektor szkoły. W akcję włączyli się: Marta Kurpiel - naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych, Elżbieta Pazyniak – naczelnik Wydziału Rozwoju i Promocji Powiatu oraz Tadeusz Słowik – właściciel restauracji Klasyczna, który przekazał opakowania,  Zespół Szkół Innowacyjnych, który przygotował stroiki bożonarodzeniowe oraz  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, które zapewniło transport. Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSSChiO w Jarosławiu
  • Galeria

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz” - ta sentencja dopingowała społeczność Zespołu Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących podczas realizacji akcji „Razem na Święta”. Pomysł okazania wdzięczności pracownikom Centrum Opieki Medycznej za poświęcenie i codzienną walkę z epidemią, poprzez przygotowanie słodkich upominków, objął swoim patronatem starosta jarosławski Stanisław Kłopot.

Cały grudzień w szkole pachniało piernikami, które uczniowie pod czujnym okiem nauczycieli wypiekali i dekorowali w pracowniach cukierniczych, gastronomicznych i kelnerskich. 21 grudnia 2020r. wolontariusze z ZSSSChiO przekazali upominki wraz z życzeniami świątecznymi dla wszystkich pracowników szpitala.

- Akcja „Razem na Święta” to inicjatywa Ministerstwa Edukacji Narodowej skierowana do wszystkich szkół, przedszkoli i placówek oświatowych, a jej  celem jest zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym, oraz budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych - wyjaśnia Dorota Wierzbińska-Dubaj, dyrektor szkoły.

W akcję włączyli się: Marta Kurpiel - naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych, Elżbieta Pazyniak – naczelnik Wydziału Rozwoju i Promocji Powiatu oraz Tadeusz Słowik – właściciel restauracji Klasyczna, który przekazał opakowania,  Zespół Szkół Innowacyjnych, który przygotował stroiki bożonarodzeniowe oraz  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, które zapewniło transport.

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSSChiO w Jarosławiu