„Graficy” z ZSTiO osiągneli kolejne sukcesy

  • Wydrukuj
  • Email
  • „Graficy” z ZSTiO osiągneli kolejne sukcesy. Gratulujemy naszym uczniom z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu kolejnego sukcesu. „Graficy” wzięli udział w konkursie plastycznym - 40 lat "Solidarności". Wykazali się pomysłowością i kreatywnością, a ich prace zostały nagrodzone (odpowiednio w kategorii wiekowej). Cieszymy się, że uczniowie rozwijają swój talent plastyczny i podejmują wyzwania. Wspiera ich w tym nauczyciel i opiekun -  Krzysztof Knap Rozdanie nagród odbyło się 18 grudnia 2020 r. w siedzibie NSZZ Solidarność w Przemyślu, a wyniki konkursu przedstawiają się następująco:Martynowski Sebastian (kl. 2Tc) - I miejsce Kruk Seweryn (kl. 2Tc) - III miejsce Pajda Patryk (kl.2Gc) - wyróżnienieMielniczek Jakub (2Gc) pochwała za udział w konkursie Potoczny Maciej (2Tc) pochwała za udział w konkursieKonkurs obejmował wykonanie plakatu ukazującego symbolikę, postacie związane z NSZZ „Solidarność” oraz okoliczności jego powstania. Wykonanie prac konkursowych zostało poprzedzone zaznajomieniem uczniów z wydarzeniami związanymi z powstaniem NSZZ „Solidarność”. Udział w konkursie to bardzo dobra lekcja historii skierowana do młodego pokolenia, lekcja patriotyzmu i godnej postawy obywatelskiej. Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSTiO w Jarosławiu
  • Galeria

Gratulujemy naszym uczniom z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu kolejnego sukcesu. „Graficy” wzięli udział w konkursie plastycznym - 40 lat "Solidarności". Wykazali się pomysłowością i kreatywnością, a ich prace zostały nagrodzone (odpowiednio w kategorii wiekowej). Cieszymy się, że uczniowie rozwijają swój talent plastyczny i podejmują wyzwania. Wspiera ich w tym nauczyciel i opiekun -  Krzysztof Knap

Rozdanie nagród odbyło się 18 grudnia 2020 r. w siedzibie NSZZ Solidarność w Przemyślu, a wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

  • Martynowski Sebastian (kl. 2Tc) - I miejsce
  • Kruk Seweryn (kl. 2Tc) - III miejsce
  • Pajda Patryk (kl.2Gc) - wyróżnienie
  • Mielniczek Jakub (2Gc) pochwała za udział w konkursie
  • Potoczny Maciej (2Tc) pochwała za udział w konkursie

Konkurs obejmował wykonanie plakatu ukazującego symbolikę, postacie związane z NSZZ „Solidarność” oraz okoliczności jego powstania. Wykonanie prac konkursowych zostało poprzedzone zaznajomieniem uczniów z wydarzeniami związanymi z powstaniem NSZZ „Solidarność”.

Udział w konkursie to bardzo dobra lekcja historii skierowana do młodego pokolenia, lekcja patriotyzmu i godnej postawy obywatelskiej.

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSTiO w Jarosławiu