Uczniowie z ZSTiO w kolejnym etapie Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości

  • Wydrukuj
  • Email
  • Uczniowie z ZSTiO w kolejnym etapie Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości. Z przyjemnością informujemy, że uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu: Barbara Krupa z klasy czwartej, kształcąca się w zawodzie technik elektronik, Arkadiusz Skowron z klasy czwartej kształcący się w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej oraz Krzysztof Sokół z klasy drugiej kształcący się w zawodzie technik elektronik zakwalifikowali się do drugiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości. Organizatorem Olimpiady jest Polski Związek Stowarzyszeń Wynalazców i Racjonalizatorów pod honorowym patronatem Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej. Celem olimpiady jest zainteresowanie młodzieży tematyką innowacyjności, ze szczególnym naciskiem na nabycie praktycznych umiejętności związanych z dokonywaniem i zgłaszaniem projektów wynalazczych, aktywizacją twórczego myślenia, edukacją o charakterze badawczym, konstrukcyjnym oraz technologicznym pod kierunkiem opiekuna naukowego. Gratulujemy, trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów Opiekunami merytorycznymi uczniów są Krzysztof Żołyniak oraz Mariusz Skupień. Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSTiO w Jarosławiu
  • Galeria

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu: Barbara Krupa z klasy czwartej, kształcąca się w zawodzie technik elektronik, Arkadiusz Skowron z klasy czwartej kształcący się w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej oraz Krzysztof Sokół z klasy drugiej kształcący się w zawodzie technik elektronik zakwalifikowali się do drugiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości.

Organizatorem Olimpiady jest Polski Związek Stowarzyszeń Wynalazców i Racjonalizatorów pod honorowym patronatem Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej. Celem olimpiady jest zainteresowanie młodzieży tematyką innowacyjności, ze szczególnym naciskiem na nabycie praktycznych umiejętności związanych z dokonywaniem i zgłaszaniem projektów wynalazczych, aktywizacją twórczego myślenia, edukacją o charakterze badawczym, konstrukcyjnym oraz technologicznym pod kierunkiem opiekuna naukowego.

Gratulujemy, trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów

Opiekunami merytorycznymi uczniów są Krzysztof Żołyniak oraz Mariusz Skupień.

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSTiO w Jarosławiu