Mistrzowska drużyna UKS Tramp

  • Wydrukuj
  • Email
  • Mistrzowska drużyna UKS Tramp. Zawodnicy UKS TRAMP, klubu działającego przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnoksztalcących w Jarosławiu, są zawsze świetnie przygotowani do startu. Udział w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców w łucznictwie przyniósł kolejne sukcesy. Zawodnicy wywalczyli 5 medali, dwa w kategorii młodzieżowców i trzy w kategorii juniorów. Tytuł Halowej Mistrzyni Polski na 2021r wywalczyła Agata Osuch (kategoria młodzieżowców), a wspólnie z Jakubem Bielą w kategorii mikst zdobyli również wicemistrzostwo Polski. Juniorki  TRAMPU także potwierdziły swoją formę. Po zaciętych pojedynkach tytuł Mistrzyni Polski wywalczyła Natalia Babiak, a Sylwia Zając zajęła 3. miejsce. Natalia i Sylwia wspólnie z koleżankami klubowymi Julią Cackowską i Joanną Gilowską zdobyły brązowy medal i tytuł drugich wicemistrzyń Polski w kategorii zespołowej. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów Łucznikom z UKS TRAMP, TVP3 Rzeszów dedykowała jeden z odcinków programu „Rusz się człowieku”. Link do relacji: https://rzeszow.tvp.pl/53339048/16042021 Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSTiO w Jarosławiu
  • Galeria

Zawodnicy UKS TRAMP, klubu działającego przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnoksztalcących w Jarosławiu, są zawsze świetnie przygotowani do startu. Udział w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców w łucznictwie przyniósł kolejne sukcesy. Zawodnicy wywalczyli 5 medali, dwa w kategorii młodzieżowców i trzy w kategorii juniorów.

Tytuł Halowej Mistrzyni Polski na 2021r wywalczyła Agata Osuch (kategoria młodzieżowców), a wspólnie z Jakubem Bielą w kategorii mikst zdobyli również wicemistrzostwo Polski.

Juniorki  TRAMPU także potwierdziły swoją formę. Po zaciętych pojedynkach tytuł Mistrzyni Polski wywalczyła Natalia Babiak, a Sylwia Zając zajęła 3. miejsce.

Natalia i Sylwia wspólnie z koleżankami klubowymi Julią Cackowską i Joanną Gilowską zdobyły brązowy medal i tytuł drugich wicemistrzyń Polski w kategorii zespołowej.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów

Łucznikom z UKS TRAMP, TVP3 Rzeszów dedykowała jeden z odcinków programu „Rusz się człowieku”.

Link do relacji: https://rzeszow.tvp.pl/53339048/16042021

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSTiO w Jarosławiu