Uczennica Zespołu Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu wyróżniona przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

  • Wydrukuj
  • Email
  • Uczennica Zespołu Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu wyróżniona przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. 30 kwietnia 2021 r. odbyło się zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas czwartych Technikum nr 1 w Zespole Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących. Dyrekcja, wychowawcy, przedstawiciele samorządu szkolnego oraz nauczyciele w formie zdalnej spotkali się z absolwentami podsumowując czteroletni okres edukacji. Najlepsze wyniki w nauce uzyskała Julia Mazur, absolwentka technikum technologii żywności. Jej osiągnięcia w nauce i działania w zakresie promocji zdrowia oraz regionu zostały zauważone i docenione przez Grzegorza Puda Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, od którego Julia otrzymała list gratulacyjny. Gratulujemy absolwentom ukończenia szkoły oraz wyróżnień i nagród za bardzo dobre wyniki w nauce, działalność charytatywną, pracę na rzecz szkoły, osiągnięcia zawodowe, artystyczne i sportowe. Życzymy wszystkim Absolwentom wielu sukcesów, wytrwałości  oraz realizacji życiowych planów i zamierzeń. Dyrekcja ZSSChiO
  • Galeria

30 kwietnia 2021 r. odbyło się zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas czwartych Technikum nr 1 w Zespole Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących. Dyrekcja, wychowawcy, przedstawiciele samorządu szkolnego oraz nauczyciele w formie zdalnej spotkali się z absolwentami podsumowując czteroletni okres edukacji.

Najlepsze wyniki w nauce uzyskała Julia Mazur, absolwentka technikum technologii żywności. Jej osiągnięcia w nauce i działania w zakresie promocji zdrowia oraz regionu zostały zauważone i docenione przez Grzegorza Puda Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, od którego Julia otrzymała list gratulacyjny.

Gratulujemy absolwentom ukończenia szkoły oraz wyróżnień i nagród za bardzo dobre wyniki w nauce, działalność charytatywną, pracę na rzecz szkoły, osiągnięcia zawodowe, artystyczne i sportowe.

 Życzymy wszystkim Absolwentom wielu sukcesów, wytrwałości  oraz realizacji życiowych planów i zamierzeń.

 Dyrekcja ZSSChiO