Sportowy powrót do szkoły

• Sportowy powrót do szkoły. "Na sportowo". Tak przywitała w swoich murach swoich uczniów Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu. Podopieczni SMS wrócili do swojej szkoły, podobnie jak inni w całej Polsce, po przerwie spowodowanej obostrzeniami związanymi z koronawirusem. Uczniowie mieli okazję skorzystać z wielu atrakcji sportowych. Był m.in. turniej teqballa, bramka celnościowa, konkurencje piłkarskie, Nie zabrakło oczywiście tenisa stołowego. Jednym z gości "Sportowego powrotu do szkoły" był starosta jarosławski Stanisław Kłopot. - Udało mi się dziś, choć na chwilę, wrócić do szkoły. I od razu trafiłem na zajęcia sportowe, to jak nie skorzystać. Dziękuję za zaproszenie dyrekcji SMS w osobach Kamila Dziukiewicza i Michała Cebuli, którzy w ten atrakcyjny sposób zorganizowali "powrót" swoich uczniów - mówił na gorąco podczas wizyty w szkole starosta. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii ze "Sportowego powrotu do szkoły"

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii ze "Sportowego powrotu do szkoły"