Powiatowe Ognisko Baletowe zaprasza na kurs tańca

  • Wydrukuj
  • Email
  • Powiatowe Ognisko Baletowe zaprasza na kurs tańca. Powiatowe Ognisko Baletowe im. Lidii Nartowskiej w Jarosławiu serdecznie zaprasza na kurs taneczny, przeznaczony dla wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych w powiecie jarosławskim. Zajęcia są bezpłatne, odbywają się w poniedziałki i piątki o godzinie 18.15 w budynku "Gwiazdy" (ul. Franciszkańska 2), oczywiście w Jarosławiu. - Będzie na ludowo, oferujemy naukę tańców towarzyskich i współczesnych oraz, nazwijmy to dla uproszczenia, tańce użytkowe - wyjaśnia dyrektor Ogniska, Robert Drewniak. Każdy, kto złapie tanecznego bakcyla, będzie mógł kontynuować swoją pasję w Powiatowym Ognisku Baletowym. Zapraszamy! Informacja prasowa (tekst): POB w Jarosławiu

Powiatowe Ognisko Baletowe im. Lidii Nartowskiej w Jarosławiu serdecznie zaprasza na kurs taneczny, przeznaczony dla wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych w powiecie jarosławskim. Zajęcia są bezpłatne, odbywają się w poniedziałki i piątki o godzinie 18.15 w budynku "Gwiazdy" (ul. Franciszkańska 2), oczywiście w Jarosławiu.

- Będzie na ludowo, oferujemy naukę tańców towarzyskich i współczesnych oraz, nazwijmy to dla uproszczenia, tańce użytkowe - wyjaśnia dyrektor Ogniska, Robert Drewniak. Każdy, kto złapie tanecznego bakcyla, będzie mógł kontynuować swoją pasję w Powiatowym Ognisku Baletowym.

Zapraszamy!

Informacja prasowa (tekst): POB w Jarosławiu