ZSTiO na Kongresie Edukacyjnym IT i Szachy

  • Wydrukuj
  • Email
  • ZSTiO na Kongresie Edukacyjnym IT i Szachy. Od 21 do 22 września w Jesionce na terenie G2A Arena odbył się II Kongres Edukacyjny IT i Szachy im. Ignacego Łukasiewicza, w którym wzięli udział przedstawiciele Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących. Kongres poświęcono prężnie rozwijającej się dziedzinie IT. W ramach konferencji Naukowo – Dydaktycznej „IT i szachy” - Panel C: „IT w edukacji” poprowadził dyrektor ZSTiO Adam Tomaszewski, który był również jednym z gospodarzy panelu. Natomiast nasi „młodzi konstruktorzy” zaprezentowali innowacyjne prace. Uczniowie: Rajmund Dejnaka i Adrian Przybylski, kształcący się w zawodzie technik elektronik i technik automatyk, pokazali swój projekt - „Nakrętkowy pożeracz - bezkosztowy wytwórca materiału do drukarki 3D”. Kongres uzyskał patronat honorowy Prezesa Rady Ministrów, Ministra Edukacji i Nauki, Marszałka Województwa Podkarpackiego i Wojewody Podkarpackiego. Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSTiO w Jarosławiu
  • Galeria

Od 21 do 22 września w Jesionce na terenie G2A Arena odbył się II Kongres Edukacyjny IT i Szachy im. Ignacego Łukasiewicza, w którym wzięli udział przedstawiciele Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących. Kongres poświęcono prężnie rozwijającej się dziedzinie IT.

W ramach konferencji Naukowo – Dydaktycznej „IT i szachy” - Panel C: „IT w edukacji” poprowadził dyrektor ZSTiO Adam Tomaszewski, który był również jednym z gospodarzy panelu. Natomiast nasi „młodzi konstruktorzy” zaprezentowali innowacyjne prace. Uczniowie: Rajmund Dejnaka i Adrian Przybylski, kształcący się w zawodzie technik elektronik i technik automatyk, pokazali swój projekt - „Nakrętkowy pożeracz - bezkosztowy wytwórca materiału do drukarki 3D”.

Kongres uzyskał patronat honorowy Prezesa Rady Ministrów, Ministra Edukacji i Nauki, Marszałka Województwa Podkarpackiego i Wojewody Podkarpackiego.

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSTiO w Jarosławiu