MukoMikołaje z KOPERNIKA

  • Wydrukuj
  • Email
  • MukoMikołaje z KOPERNIKA. Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu z klas: 3Cg oraz 3Dg wraz z wychowawcami włączyli się w akcję „I Ty możesz zostać MukoMikołajem!”, której organizatorem jest Fundacja Pomocy Chorym na Mukowiscydozę MUKOHELP. Przekazane przez nich rzeczy otrzyma w formie paczki mikołajkowej jedna z podopiecznych fundacji. Klasa 1e to kolejni MukoMikołaje z „Kopernika”. Przygotowali prezent oraz ręcznie malowaną kartkę z życzeniami dla swojej rówieśniczki – podopiecznej Fundacja Pomocy Chorym na Mukowiscydozę MUKOHELP. Jesteśmy dumni z naszych MukoMikołajków. Informacja prasowa (tekst, zdj.): I LO w Jarosławiu
  • Galeria
Informacja prasowa (tekst, zdj.): I LO w Jarosławiu

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu z klas: 3Cg oraz 3Dg wraz z wychowawcami włączyli się w akcję „I Ty możesz zostać MukoMikołajem!”, której organizatorem jest Fundacja Pomocy Chorym na Mukowiscydozę MUKOHELP. Przekazane przez nich rzeczy otrzyma w formie paczki mikołajkowej jedna z podopiecznych fundacji.

Klasa 1e to kolejni MukoMikołaje z „Kopernika”. Przygotowali prezent oraz ręcznie malowaną kartkę z życzeniami dla swojej rówieśniczki – podopiecznej Fundacja Pomocy Chorym na Mukowiscydozę MUKOHELP.

Jesteśmy dumni z naszych MukoMikołajków.

Informacja prasowa (tekst, zdj.): I LO w Jarosławiu