Świętowanie 103. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w KOPERNIKU

  • Wydrukuj
  • Email
  • Świętowanie 103. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w KOPERNIKU. 19 listopada, w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu odbyło się niezwykłe widowisko poetycko-muzyczne zorganizowane z okazji 103. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, w wykonaniu młodzieży „Kopernika” pod opieką Jakuba Dudy oraz przy współpracy Tomasza Dębickiego. Poprzez poezję i piosenkę uczniowie przedstawili życie i twórczość Adama Józefa Kowalskiego – dziennikarza, kompozytora, kapitana Wojska Polskiego, autora około dwustu pieśni i piosenek żołnierskich. Była to wyjątkowa lekcja historii i patriotyzmu. Wielkie brawa dla wszystkich zaangażowanych w przygotowanie tego niezapomnianego wydarzenia. Informacja prasowa (tekst, zdj.): I LO w Jarosławiu
  • Galeria
Informacja prasowa (tekst, zdj.): I LO w Jarosławiu

19 listopada, w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu odbyło się niezwykłe widowisko poetycko-muzyczne zorganizowane z okazji 103. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, w wykonaniu młodzieży „Kopernika” pod opieką Jakuba Dudy oraz przy współpracy Tomasza Dębickiego.

Poprzez poezję i piosenkę uczniowie przedstawili życie i twórczość Adama Józefa Kowalskiego – dziennikarza, kompozytora, kapitana Wojska Polskiego, autora około dwustu pieśni i piosenek żołnierskich. Była to wyjątkowa lekcja historii i patriotyzmu.

Wielkie brawa dla wszystkich zaangażowanych w przygotowanie tego niezapomnianego wydarzenia.

Informacja prasowa (tekst, zdj.): I LO w Jarosławiu