„Rezygnuję – Ofiaruję”

  • Wydrukuj
  • Email
  • „Rezygnuję – Ofiaruję”. Pod takim hasłem Zespół Szkół Ekonomicznych w Jarosławiu przystąpił do tegorocznej edycji Szlachetna Paczka  Fundacji Wiosna. Przez kilka dni grudnia, główni koordynatorzy apelowali przez szkolny radiowęzeł  o rezygnację z fast foodów, chipsów, napojów energetyzujących itp. a pieniądze na ten cel były „deponowane” w szkolnych skarbonkach. Czerwone serce akcji umieszczone na głównym korytarzu przypominało, jak jedno małe wyrzeczenie zapełni wielkie serce EKONOMIKA. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W gotówce zebrano 1501 złotych, za które zakupiono biurka, regały dla dzieci oraz pościel, kołdrę i poduszki. Zebrano też wiele darów rzeczowych nowych i używanych (zabawki i gry planszowe, książeczki dla dzieci, przybory szkolne, meble, sprzęt elektroniczny, artykuły chemiczne, żywność trwała). W akcję zaangażowali się uczniowie i pracownicy szkoły, dzięki temu udało się przygotować 23 paczki –  ich wartość szacujemy na kwotę ponad 3 tysiące. Paczka dotarła już do wybranej rodziny. Jeszcze raz wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy za okazane serce! Informacja prasowa (tekst i zdj.): ZSEiO w Jarosławiu
  • Galeria
Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSEiO w Jarosławiu

Pod takim hasłem Zespół Szkół Ekonomicznych w Jarosławiu przystąpił do tegorocznej edycji Szlachetna Paczka  Fundacji Wiosna. Przez kilka dni grudnia, główni koordynatorzy apelowali przez szkolny radiowęzeł  o rezygnację z fast foodów, chipsów, napojów energetyzujących itp. a pieniądze na ten cel były „deponowane” w szkolnych skarbonkach.

Czerwone serce akcji umieszczone na głównym korytarzu przypominało, jak jedno małe wyrzeczenie zapełni wielkie serce EKONOMIKA. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W gotówce zebrano 1501 złotych, za które zakupiono biurka, regały dla dzieci oraz pościel, kołdrę i poduszki.

Zebrano też wiele darów rzeczowych nowych i używanych (zabawki i gry planszowe, książeczki dla dzieci, przybory szkolne, meble, sprzęt elektroniczny, artykuły chemiczne, żywność trwała). W akcję zaangażowali się uczniowie i pracownicy szkoły, dzięki temu udało się przygotować 23 paczki –  ich wartość szacujemy na kwotę ponad 3 tysiące. Paczka dotarła już do wybranej rodziny.

Jeszcze raz wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy za okazane serce!

Informacja prasowa (tekst i zdj.): ZSEiO w Jarosławiu