Uczniowie ZSDGiL laureatami Ogólnopolskiego Konkursu z Chemii „MULTITEST 2021”

  • Wydrukuj
  • Email
  • Uczniowie ZSDGiL laureatami Ogólnopolskiego Konkursu z Chemii „MULTITEST 2021”. Z przyjemnością informujemy, że Gabriela Jedruch została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu z chemii, zajmując 1. miejsce, a Piotr Misiąg 2. miejsce w kraju. Dyplom laureata uzyskał również Jakub Halejcio, który zajął 7. miejsce, wyróżnienie otrzymała Hanna Sochacka. Wszyscy są uczniami Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu. Konkurs organizowany był przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie, a skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych. Uczestniczyli w nim uczniowie z 16 województw w Polsce. ZSDGiL reprezentowało 60 uczniów. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!! Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSDGiL  w Jarosławiu
  • Galeria

Z przyjemnością informujemy, że Gabriela Jedruch została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu z chemii, zajmując 1. miejsce, a Piotr Misiąg 2. miejsce w kraju. Dyplom laureata uzyskał również Jakub Halejcio, który zajął 7. miejsce, wyróżnienie otrzymała Hanna Sochacka. Wszyscy są uczniami Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu. 

Konkurs organizowany był przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie, a skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych. Uczestniczyli w nim uczniowie z 16 województw w Polsce. ZSDGiL reprezentowało 60 uczniów.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSDGiL  w Jarosławiu