Pobiegli "Wilczym Tropem"

• Pobiegli "Wilczym Tropem". Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych został uhonorowany w Jarosławiu m.in. biegiem "Wilczym Tropem" uczniów reprezentujących Zespół Szkół Innowacyjnych. X edycja wystartowała i miała wyznaczona symboliczną trasę 1963 metrów w Parku Miejskim. Głównym organizatorem był Marcin Jaworski oraz pozostali nauczyciele z ZSI. W wydarzeniu, w imieniu władz samorządowych, wziął udział także wicestarosta jarosławski Mariusz Trojak, który kibicował uczniom a następnie wręczył nagrody zwycięzcom. Wyrazy uznania dla uczniów za chęci i patriotyczną postawę!

Wyrazy uznania dla uczniów za chęci i patriotyczną postawę!