Warsztaty akademickie uczniów Zespołu Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu

  • Wydrukuj
  • Email
  • Warsztaty akademickie uczniów Zespołu Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu. Warsztaty odbyły się w partnerstwie z Uniwersytetem Rzeszowskim (Kolegium Nauk Przyrodniczych – Architektura Krajobrazu). Uczniowie Technikum Architektury Krajobrazu z Zespołu Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu wzięli udział w warsztatach z projektowania "Kreatywna  Perspektywa’’ prowadzonych przez dr inż. arch. mgr szt. Annę Sołtysik oraz w warsztatach z inwentaryzacji dendrologicznej prowadzonych przez panią dr inż. arch. kraj. Barbarę Krupę. Podsumowaniem warsztatów był  quiz wiedzy w formie elektronicznej - Kahoot na temat działalności i funkcjonowania uczelni. Uczniowie otrzymali nagrody nie tylko za udzielenie poprawnych odpowiedzi, lecz także za szybkość i refleks w ich podawaniu. Na zakończenie, dr Michał Rut, kierownik Działu Sztuki,  starszy wykładowca Politechniki Rzeszowskiej wygłosił wykład "Japonizm. Z kraju kwitnącej wiśni inspirowany sztuką japońską w okresie Młodej Polski. Serdecznie dziękujemy kierownik dr inż. arch. kraj. Agacie Gajdek za ciepłe przyjęcie oraz prowadzącym za profesjonalizm i akademicką atmosferę. Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSI w Jarosławiu
  • Galeria

Warsztaty odbyły się w partnerstwie z Uniwersytetem Rzeszowskim (Kolegium Nauk Przyrodniczych – Architektura Krajobrazu). Uczniowie Technikum Architektury Krajobrazu z Zespołu Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu wzięli udział w warsztatach z projektowania "Kreatywna  Perspektywa’’ prowadzonych przez dr inż. arch. mgr szt. Annę Sołtysik oraz w warsztatach z inwentaryzacji dendrologicznej prowadzonych przez panią dr inż. arch. kraj. Barbarę Krupę.

Podsumowaniem warsztatów był  quiz wiedzy w formie elektronicznej - Kahoot na temat działalności i funkcjonowania uczelni. Uczniowie otrzymali nagrody nie tylko za udzielenie poprawnych odpowiedzi, lecz także za szybkość i refleks w ich podawaniu.

Na zakończenie, dr Michał Rut, kierownik Działu Sztuki,  starszy wykładowca Politechniki Rzeszowskiej wygłosił wykład "Japonizm. Z kraju kwitnącej wiśni'' inspirowany sztuką japońską w okresie Młodej Polski.

Serdecznie dziękujemy kierownik dr inż. arch. kraj. Agacie Gajdek za ciepłe przyjęcie oraz prowadzącym za profesjonalizm i akademicką atmosferę.

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSI w Jarosławiu