Konkurs "Juliusz Słowacki i jego epoka" w Zespole Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu

  • Wydrukuj
  • Email
  • Konkurs "Juliusz Słowacki i jego epoka" w Zespole Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu. Miło nam zakomunikować, że XIX edycja  Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego Juliusz Słowacki i jego epoka została rozstrzygnięta. Po raz kolejny uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą o wieszczu narodowym, jego czasach oraz dziełach. Podobnie wielkimi umiejętnościami wykazali się uczniowie biorący udział w konkursie recytatorskim. Każdego roku jury przekonuje się, że nie brakuje nam wyjątkowo zdolnej i pracowitej młodzieży. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Organizatorzy dziękują również Stanisławowi Kłopotowi,  staroście Powiatu Jarosławskiego, za objęcie honorowym patronatem konkursu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy za rok na szczególną, jubileuszową edycję konkursu. WYNIKI ZMAGAŃ KONKURSOWYCH KATEGORIA WIEDZA I miejsce - Nikola Podolec  SP im. Jana Pawła II w  Zarzeczu II miejsce - Gabriela Hajduk SP im. Jana Pawła II w Zarzeczu III miejsce - Laura Adamik   SP Sióstr Niepokalanek im. bł. Marceliny Darowskiej w Jarosławiu Wyróżnienie - Katarzyna Pawluk  SP Sióstr Niepokalanek im. bł. Marceliny Darowskiej w Jarosławiu KATEGORIA RECYTACJA I miejsce – Anna Przybyło    SP Sióstr Niepokalanek im. bł. Marceliny Darowskiej w Jarosławiu II miejsce - Maja Siupik SP im. św. Brata Alberta w Żurawiczkach III miejsce - Zuzanna Trelka SP im. św. Brata Alberta w  Żurawiczkach Wyróżnienie - Aleksandra Poszelężna  SP im. ks. Piotra Skargi w Warzycach Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSI w Jarosławiu
  • Galeria

Miło nam zakomunikować, że XIX edycja  Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego Juliusz Słowacki i jego epoka została rozstrzygnięta. Po raz kolejny uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą o wieszczu narodowym, jego czasach oraz dziełach. Podobnie wielkimi umiejętnościami wykazali się uczniowie biorący udział w konkursie recytatorskim. Każdego roku jury przekonuje się, że nie brakuje nam wyjątkowo zdolnej i pracowitej młodzieży. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy dziękują również Stanisławowi Kłopotowi,  staroście Powiatu Jarosławskiego, za objęcie honorowym patronatem konkursu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy za rok na szczególną, jubileuszową edycję konkursu.

WYNIKI ZMAGAŃ KONKURSOWYCH

KATEGORIA WIEDZA

I miejsce - Nikola Podolec  SP im. Jana Pawła II w  Zarzeczu

II miejsce - Gabriela Hajduk SP im. Jana Pawła II w Zarzeczu

III miejsce - Laura Adamik   SP Sióstr Niepokalanek im. bł. Marceliny Darowskiej w Jarosławiu

Wyróżnienie - Katarzyna Pawluk  SP Sióstr Niepokalanek im. bł. Marceliny Darowskiej w Jarosławiu

KATEGORIA RECYTACJA

I miejsce – Anna Przybyło    SP Sióstr Niepokalanek im. bł. Marceliny Darowskiej w Jarosławiu

II miejsce - Maja Siupik SP im. św. Brata Alberta w Żurawiczkach

III miejsce - Zuzanna Trelka SP im. św. Brata Alberta w  Żurawiczkach

Wyróżnienie - Aleksandra Poszelężna  SP im. ks. Piotra Skargi w Warzycach

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSI w Jarosławiu