Podwójne podium uczniów z ZSTiO w ogólnopolskim turnieju. Szóste miejsce MECHANIKA w rankingu szkół samochodowych.

• Wydrukuj
  • Email
  • Podwójne podium uczniów z ZSTiO w ogólnopolskim turnieju. Szóste miejsce MECHANIKA w rankingu szkół samochodowych.. Podczas Międzynarodowych Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu została przeprowadzona 28. edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Samochodowej. Edycja krajowa kierowana jest do uczniów kształcących się w zawodach związanych z techniką samochodową. Konkurs zakończył się dla Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu dużym sukcesem, gdyż Miłosz Sydor dwukrotnie stawał na podium, uzyskując trzecie miejsce w dwóch kategoriach. Jarosławska szkoła uplasowała się w rankingu szkół samochodowych na 6. miejscu. W etapie finałowym wzięło udział ponad 400 uczniów z całej Polski. ZSTiO reprezentowało sześciu uczniów kształcących się w zawodzie technik pojazdów samochodowych: Karol Borchowiec, Maciej Dusiło, Dawid Orłowski, Szymon Popek, Miłosz Sydor i Sebastian Zamróz. Gratulujemy sukcesu!!! Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSTiO w Jarosławiu

Podczas Międzynarodowych Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu została przeprowadzona 28. edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Samochodowej. Edycja krajowa kierowana jest do uczniów kształcących się w zawodach związanych z techniką samochodową. Konkurs zakończył się dla Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu dużym sukcesem, gdyż Miłosz Sydor dwukrotnie stawał na podium, uzyskując trzecie miejsce w dwóch kategoriach.

Jarosławska szkoła uplasowała się w rankingu szkół samochodowych na 6. miejscu. W etapie finałowym wzięło udział ponad 400 uczniów z całej Polski. ZSTiO reprezentowało sześciu uczniów kształcących się w zawodzie technik pojazdów samochodowych: Karol Borchowiec, Maciej Dusiło, Dawid Orłowski, Szymon Popek, Miłosz Sydor i Sebastian Zamróz.