Mateusz Skupień w trójce najlepszych uczniów w Polsce

  • Wydrukuj
  • Email
  • Mateusz Skupień w trójce najlepszych uczniów w Polsce. Mamy zaszczyt poinformować, że Mateusz Skupień, uczeń Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, klasy trzeciej, kształcący się w zawodzie technik informatyk, uzyskał III miejsce i status Laureata w prestiżowym Konkursie „Uczeń z pasją”. Doceniając znakomite osiągnięcia, pasję i aktywność Mateusza przyznano mu „Złoty Indeks” ufundowany przez władze Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu. Uroczysta Gala wręczenia nagród II edycji Konkursu na Najlepszego Ucznia Rzeczypospolitej Polskiej „Uczeń z Pasją” odbyła się w Sali Czerwonej Pałacu Działyńskich Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu. Organizatorem konkursu adresowanego do uczniów szkół średnich wszystkich typów, którzy posiadają dobre wyniki w nauce, a ponadto wyróżniają się znaczącymi osiągnięciami wykraczającymi poza program nauczania, jest Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. Życzymy, aby obecne osiągnięcia owocowały również w przyszłości. Gratulujemy! Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSTiO w Jarosławiu
  • Galeria

Mamy zaszczyt poinformować, że Mateusz Skupień, uczeń Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, klasy trzeciej, kształcący się w zawodzie technik informatyk, uzyskał III miejsce i status Laureata w prestiżowym Konkursie „Uczeń z pasją”. Doceniając znakomite osiągnięcia, pasję i aktywność Mateusza przyznano mu „Złoty Indeks” ufundowany przez władze Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu.

Uroczysta Gala wręczenia nagród II edycji Konkursu na Najlepszego Ucznia Rzeczypospolitej Polskiej „Uczeń z Pasją” odbyła się w Sali Czerwonej Pałacu Działyńskich Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu. Organizatorem konkursu adresowanego do uczniów szkół średnich wszystkich typów, którzy posiadają dobre wyniki w nauce, a ponadto wyróżniają się znaczącymi osiągnięciami wykraczającymi poza program nauczania, jest Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

Życzymy, aby obecne osiągnięcia owocowały również w przyszłości.

Gratulujemy!

 

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSTiO w Jarosławiu