Dzień Europy w Zespole Szkół Innowacyjnych

  • Wydrukuj
  • Email
  • Dzień Europy w Zespole Szkół Innowacyjnych. 11 maja w Zespole Szkół Innowacyjnych odbył się Dzień Europy. W pięciu konkurencjach mierzyło się 6 grup szkolnych. Już w samym wyborze nazw wykazali się inwencją a był to zaledwie przedsmak tego, co zaoferowali później. Grupy: Kolonia Specjalna, Family Class, Bawarskie Pianki, Viral Wariaci, Szkocki Anglik oraz Frères Jacques prezentowali kolejno: piosenkę w wybranym języku, kabaret, filmik kulinarny z tradycyjnym daniem wybranego przez siebie państwa, strój, a także wzięli udział w teście wiedzy o Europie. Jury stanęło przed trudnym wyborem, ponieważ wszyscy byli na jednakowo wysokim poziomie, włożyli wiele pracy w przygotowania, zabłysnęli także umiejętnościami aktorskimi jak i wokalnymi. Nie zabrakło humoru, stereotypów i elementów satyrycznych o każdym kraju. Przez cały występ przewijały się kulturowe symbole. Wszystko za sprawą nauczycieli języków obcych, którzy byli organizatorami wydarzenia. Byli to: Iwona Karpińska, Beata Koczut, Tomasz Bieniasz, Katarzyna Boruta, Agnieszka Kuźmicka, Aneta Stój – Krupa, Kinga Tomas, Małgorzata Jędzierowska – Popek, Małgorzata Łakomy, Mariusz Płocica, Mariusz Czajka, Joanna Michałuszko, Kinga Stój, Renata Stefanowska – Drewniak, Monika Pruchnicka. Na podium znaleźli się: Kolonia Specjalna - I miejsce, Family Class - II miejsce, Bawarska Pianka - III miejsce. Zwycięzcy otrzymali nagrody pieniężne. Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników i organizatorów! Informacja prasowa (zdj.): ZSI w Jarosławiu
  • Galeria

11 maja w Zespole Szkół Innowacyjnych odbył się Dzień Europy. W pięciu konkurencjach mierzyło się 6 grup szkolnych. Już w samym wyborze nazw wykazali się inwencją a był to zaledwie przedsmak tego, co zaoferowali później.

Grupy: Kolonia Specjalna, Family Class, Bawarskie Pianki, Viral Wariaci, Szkocki Anglik oraz Frères Jacques prezentowali kolejno: piosenkę w wybranym języku, kabaret, filmik kulinarny z tradycyjnym daniem wybranego przez siebie państwa, strój, a także wzięli udział w teście wiedzy o Europie.

Jury stanęło przed trudnym wyborem, ponieważ wszyscy byli na jednakowo wysokim poziomie, włożyli wiele pracy w przygotowania, zabłysnęli także umiejętnościami aktorskimi jak i wokalnymi. Nie zabrakło humoru, stereotypów i elementów satyrycznych o każdym kraju. Przez cały występ przewijały się kulturowe symbole. Wszystko za sprawą nauczycieli języków obcych, którzy byli organizatorami wydarzenia. Byli to: Iwona Karpińska, Beata Koczut, Tomasz Bieniasz, Katarzyna Boruta, Agnieszka Kuźmicka, Aneta Stój – Krupa, Kinga Tomas, Małgorzata Jędzierowska – Popek, Małgorzata Łakomy, Mariusz Płocica, Mariusz Czajka, Joanna Michałuszko, Kinga Stój, Renata Stefanowska – Drewniak, Monika Pruchnicka.

Na podium znaleźli się: Kolonia Specjalna - I miejsce, Family Class - II miejsce, Bawarska Pianka - III miejsce. Zwycięzcy otrzymali nagrody pieniężne.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników i organizatorów!

 

Informacja prasowa (zdj.): ZSI w Jarosławiu