Uczniowie KOPERNIKA na gali wręczenia dyplomów stypendystom Fundacji Heleny i Tadeusza Zielińskich

  • Wydrukuj
  • Email
  • Uczniowie KOPERNIKA na gali wręczenia dyplomów stypendystom Fundacji Heleny i Tadeusza Zielińskich. 12 maja odbyła się gala z okazji 30-lecia Fundacji Pomocy Edukacyjnej dla Młodzieży im. Heleny i Tadeusza Zielińskich w Jarosławiu. Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w Kolegiacie pw. Bożego Ciała, a następnie zaproszeni goście udali się do Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Jarosławiu na dalszą część świętowania jubileuszu. Zostały wręczone odznaczenia państwowe osobom najbardziej zaangażowanym w życie Fundacji i działalność charytatywną. Uczestnicy gali mogli także wysłuchać okolicznościowych przemówień zaproszonych gości  oraz występów muzycznych młodzieży z ZPSM. W wydarzeniu tym uczestniczyła również Jolanta Moskwa, dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu wraz z 22 stypendystami Fundacji, którzy podczas uroczystości otrzymali dyplomy za wysokie wyniki w nauce. Jak co roku młodzież KOPERNIKA stanowiła najliczniejszą grupę stypendystów. Jesteśmy z Nich bardzo dumni. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Informacja prasowa (tekst, zdj.): I LO w Jarosławiu
  • Galeria

12 maja odbyła się gala z okazji 30-lecia Fundacji Pomocy Edukacyjnej dla Młodzieży im. Heleny i Tadeusza Zielińskich w Jarosławiu. Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w Kolegiacie pw. Bożego Ciała, a następnie zaproszeni goście udali się do Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Jarosławiu na dalszą część świętowania jubileuszu. Zostały wręczone odznaczenia państwowe osobom najbardziej zaangażowanym w życie Fundacji i działalność charytatywną. Uczestnicy gali mogli także wysłuchać okolicznościowych przemówień zaproszonych gości  oraz występów muzycznych młodzieży z ZPSM.

W wydarzeniu tym uczestniczyła również Jolanta Moskwa, dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu wraz z 22 stypendystami Fundacji, którzy podczas uroczystości otrzymali dyplomy za wysokie wyniki w nauce. Jak co roku młodzież KOPERNIKA stanowiła najliczniejszą grupę stypendystów. Jesteśmy z Nich bardzo dumni.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Informacja prasowa (tekst, zdj.): I LO w Jarosławiu