WITKOWSKI w akcji #SprzątamyDlaPolski

  • Wydrukuj
  • Email
  • WITKOWSKI w akcji #SprzątamyDlaPolski. Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi, w tym roku pod patronatem akcji #SprzątamyDlaPolski, uczniowie Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych wraz nauczycielami, czynnie włączyli się w akcję sprzątania świata. Niestety, było co zbierać na terenie naszego miasta... Dziękujemy młodzieży za czynny udział w akcji. Poprzez konkretne działania młodzi ludzie zwracają uwagę społeczeństwa na ważny temat, jakim jest niewątpliwie ochrona klimatu, postawa odpowiedzialności młodego pokolenia i dbałość o nasze lokalne środowisko. Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSDGiL  w Jarosławiu
  • Galeria

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi, w tym roku pod patronatem akcji #SprzątamyDlaPolski, uczniowie Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych wraz nauczycielami, czynnie włączyli się w akcję sprzątania świata. Niestety, było co zbierać na terenie naszego miasta...

Dziękujemy młodzieży za czynny udział w akcji. Poprzez konkretne działania młodzi ludzie zwracają uwagę społeczeństwa na ważny temat, jakim jest niewątpliwie ochrona klimatu, postawa odpowiedzialności młodego pokolenia i dbałość o nasze lokalne środowisko.

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSDGiL  w Jarosławiu