Finał I edycji Konkursu Przyrodniczego im. prof. Stefana Myczkowskiego

  • Wydrukuj
  • Email
  • Finał I edycji Konkursu Przyrodniczego im. prof. Stefana Myczkowskiego. 27 maja 2022 r. w Nadleśnictwie Jarosław odbył się finał I edycji Konkursu Przyrodniczego im. prof. Stefana Myczkowskiego. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Starosty Jarosławskiego Stanisława Kłopota. Tematyka konkursu obejmowała zagadnienia z dziedziny środowiska, geografii oraz ochrony przyrody powiatu jarosławskiego i lasów Nadleśnictwa Jarosław. Ponadto w zmaganiach konkursowych należało wykazać się znajomością działalności naukowej profesora Stefana Myczkowskiego jako osoby związanej z ziemią jarosławską, której społeczność może poszczycić się dużymi osiągnięciami w zakresie ochrony przyrody i środowiska. Z radością informujemy, że uczennice naszej szkoły - Technikum nr 3, uzyskały zaszczytne I miejsce - Martyna Bury i II miejsce - Mariola Walewicz. Uczennice przygotowywały się pod kierunkiem Katarzyny Kiper - Wacek, nauczyciela w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej w Jarosławiu. Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSEiO w Jarosławiu
  • Galeria

27 maja 2022 r. w Nadleśnictwie Jarosław odbył się finał I edycji Konkursu Przyrodniczego im. prof. Stefana Myczkowskiego. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Starosty Jarosławskiego Stanisława Kłopota.

Tematyka konkursu obejmowała zagadnienia z dziedziny środowiska, geografii oraz ochrony przyrody powiatu jarosławskiego i lasów Nadleśnictwa Jarosław. Ponadto w zmaganiach konkursowych należało wykazać się znajomością działalności naukowej profesora Stefana Myczkowskiego jako osoby związanej z ziemią jarosławską, której społeczność może poszczycić się dużymi osiągnięciami w zakresie ochrony przyrody i środowiska.

Z radością informujemy, że uczennice naszej szkoły - Technikum nr 3, uzyskały zaszczytne I miejsce - Martyna Bury i II miejsce - Mariola Walewicz. Uczennice przygotowywały się pod kierunkiem Katarzyny Kiper - Wacek, nauczyciela w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej w Jarosławiu.

 

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSEiO w Jarosławiu