Tytuł Laureatów i Brąz dla uczniów z MECHANIKA!

  • Wydrukuj
  • Email
  • Tytuł Laureatów i Brąz dla uczniów z MECHANIKA!. Młodzi konstruktorzy z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha, podczas Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG uczestniczyli w konkursie „Młody Wynalazca” oraz walczyli o medale wystawców. INTARG to networkingowa platforma promocji innowacyjnych produktów, technologii i usług z różnych branż i dziedzin. Impreza wspierana jest przez prestiżowe instytucje krajowe i zagraniczne. Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Żuk, Mateusz Skupień, Łukasz Pytlowany z projektem „Autonomiczny Pies Przewodnik – asystent osób niewidomych” oraz Adrian Przybylski i Rajmund Dejnaka z „Bezkosztowym wytwórcą materiału do drukarki 3D”. Obie prace zostały docenione przez międzynarodowe jury konkursowe przyznając uczniom tytuły Laureatów w konkursie „Młody Wynalazca” oraz brązowe medale za pomysłowe wynalazki. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSTiO w Jarosławiu
  • Galeria

Młodzi konstruktorzy z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha, podczas Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG uczestniczyli w konkursie „Młody Wynalazca” oraz walczyli o medale wystawców. INTARG to networkingowa platforma promocji innowacyjnych produktów, technologii i usług z różnych branż i dziedzin. Impreza wspierana jest przez prestiżowe instytucje krajowe i zagraniczne. Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Żuk, Mateusz Skupień, Łukasz Pytlowany z projektem „Autonomiczny Pies Przewodnik – asystent osób niewidomych” oraz Adrian Przybylski i Rajmund Dejnaka z „Bezkosztowym wytwórcą materiału do drukarki 3D”.

Obie prace zostały docenione przez międzynarodowe jury konkursowe przyznając uczniom tytuły Laureatów w konkursie „Młody Wynalazca” oraz brązowe medale za pomysłowe wynalazki. 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSTiO w Jarosławiu