VII Festiwal sportów akrobatycznych

  • Wydrukuj
  • Email
  • VII Festiwal sportów akrobatycznych. Niedzielny upalny dzionek przyniósł kolejne emocje z udziałem Akrobatów ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu, którzy rywalizowali w Rzeszowie w zawodach zorganizowanych przez KA Sᴛᴀʟ Rᴢᴇsᴢᴏ́ᴡ.Tak oto w 𝓵𝓲𝓬𝔃𝓫𝓪𝓬𝓱 prezentuje się drużyna 𝗦𝗠𝗦 ɪ ᴍɪᴇᴊsᴄᴇ ᴡ ᴋᴏɴᴋᴜʀᴇɴᴄᴊɪ 4-ᴋɪ ᴍᴇ̨sᴋɪᴇ ᴡ ᴋʟ. Mʟ. ʟᴀᴛ 7-11 🔹𝑯𝒖𝒃𝒆𝒓𝒕 𝑯𝒂𝒋𝒏𝒐𝒔𝒛 🔹️️𝑲𝒓𝒚𝒔𝒕𝒊𝒂𝒏 𝑵𝒈𝒂𝒉𝒂 𝑷𝒐𝒖𝒏𝒈𝒐𝒖𝒆 🔹️𝑨𝒅𝒂𝒎 𝑺𝒂𝒍𝒂𝒃𝒖𝒓𝒂 🔹️𝑵𝒂𝒕𝒉𝒂𝒏𝒊𝒆𝒍 𝑷𝒐́𝒍𝒕𝒐𝒓𝒂𝒌 ɪɪɪ ᴍɪᴇᴊsᴄᴇ ᴡ ᴋᴏɴᴋᴜʀᴇɴᴄᴊɪ 2-ᴋɪ ᴍᴇ̨sᴋɪᴇ ᴡ ᴋʟ. Mʟ. ʟᴀᴛ 5-9 🔹️𝑫𝒂𝒘𝒊𝒅 𝑲𝒓𝒛𝒚𝒛̇𝒂𝒏𝒐𝒘𝒔𝒌𝒊 🔹️𝑭𝒊𝒍𝒊𝒑 𝑳𝒐𝒓𝒆𝒏𝒐𝒘𝒊𝒄𝒛 ɪx ᴍɪᴇᴊsᴄᴇ ᴡ ᴋᴏɴᴋᴜʀᴇɴᴄᴊɪ 3-ᴋɪ ᴋᴏʙɪᴇᴛ ᴡ ᴋʟ. Mʟ. ʟᴀᴛ 5-9 🔸 ️𝑬𝒎𝒊𝒍𝒊𝒂 𝑺𝒄𝒉𝒊𝒍𝒊𝒊𝒏𝒈 🔸️ 𝑩𝒍𝒂𝒏𝒌𝒂 𝑫𝒛𝒊𝒖𝒌𝒊𝒆𝒘𝒊𝒄𝒛 🔸️𝑬𝒍𝒊𝒛𝒂𝒃𝒆𝒕𝒉 𝑺𝒂𝒍𝒗𝒂𝒈𝒈𝒊𝒐 xʟɪᴠ ᴍɪᴇᴊsᴄᴇ ᴡ ᴋᴏɴᴋᴜʀᴇɴᴄᴊɪ 2-ᴋɪ ᴋᴏʙɪᴇᴛ ᴡ ᴋʟ. Mʟ. ʟᴀᴛ 5-9 🔸️𝒁𝒐𝒇𝒊𝒂 𝑷𝒂𝒔𝒊𝒌 🔸️𝑾𝒆𝒓𝒐𝒏𝒊𝒌𝒂 𝑱𝒂𝒘𝒐𝒓𝒔𝒌𝒂 🔸️ Drohomyretska Olena                       🔸️ Kovalyshyn Jana xɪᴠ ᴍɪᴇᴊsᴄᴇ ᴡ ᴋᴏɴᴋᴜʀᴇɴᴄᴊɪ 3-ᴋɪ ᴋᴏʙɪᴇᴛ ᴡ ᴋʟ. Mʟ. ʟᴀᴛ 7-11 🔸️𝑲𝒉𝒓𝒚𝒔𝒕𝒚𝒏𝒂 𝑺𝒐𝒌𝒐𝒍𝒆𝒏𝒌𝒐 🔸️𝑴𝒂𝒓𝒊𝒂 𝑳𝒐𝒛́𝒊𝒏́𝒔𝒌𝒂 🔸️𝑱𝒖𝒍𝒊𝒂 𝑺𝒄𝒉𝒊𝒍𝒍𝒊𝒏𝒈 𝗞𝗮𝗺𝗶𝗹 𝗗𝘇𝗶𝘂𝗸𝗶𝗲𝘄𝗶𝗰𝘇 - Nasze wyniki są zadowalające i motywują do dalszych startów. Widać, że praca jaką wykonują zawodnicy przynosi zamierzone efekty. Jak mówi maksyma "trening czyni mistrza". Gratulacje dla naszych uczniów a w szczególności dla Trenerów za olbrzymie zaangażowanie i efektywne przygotowanie do zawodów. 𝗧𝗮𝗱𝗲𝘂𝘀𝘇 𝗞𝗮𝗽𝗹𝗶𝘁𝗮 - szef akrobatyki na Podkarpaciu- Piękno naszej dyscypliny działa jak magnes! Informujemy, że podobnej rangi impreza, odbędzie się pod koniec października w Jarosławiu! Bʀᴀᴡᴀ ᴅʟᴀ Wᴀs! Informacja prasowa (tekst, zdj.): SMS Jarosław
  • Galeria

Niedzielny upalny dzionek przyniósł kolejne emocje z udziałem Akrobatów ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu, którzy rywalizowali w Rzeszowie w zawodach zorganizowanych przez KA Sᴛᴀʟ Rᴢᴇsᴢᴏ́ᴡ.Tak oto w 𝓵𝓲𝓬𝔃𝓫𝓪𝓬𝓱 prezentuje się drużyna 𝗦𝗠𝗦 

ɪ ᴍɪᴇᴊsᴄᴇ ᴡ ᴋᴏɴᴋᴜʀᴇɴᴄᴊɪ 4-ᴋɪ ᴍᴇ̨sᴋɪᴇ ᴡ ᴋʟ. Mʟ. ʟᴀᴛ 7-11 

🔹𝑯𝒖𝒃𝒆𝒓𝒕 𝑯𝒂𝒋𝒏𝒐𝒔𝒛 

🔹️️𝑲𝒓𝒚𝒔𝒕𝒊𝒂𝒏 𝑵𝒈𝒂𝒉𝒂 𝑷𝒐𝒖𝒏𝒈𝒐𝒖𝒆

🔹️𝑨𝒅𝒂𝒎 𝑺𝒂𝒍𝒂𝒃𝒖𝒓𝒂 

🔹️𝑵𝒂𝒕𝒉𝒂𝒏𝒊𝒆𝒍 𝑷𝒐́𝒍𝒕𝒐𝒓𝒂𝒌

ɪɪɪ ᴍɪᴇᴊsᴄᴇ ᴡ ᴋᴏɴᴋᴜʀᴇɴᴄᴊɪ 2-ᴋɪ ᴍᴇ̨sᴋɪᴇ ᴡ ᴋʟ. Mʟ. ʟᴀᴛ 5-9 

🔹️𝑫𝒂𝒘𝒊𝒅 𝑲𝒓𝒛𝒚𝒛̇𝒂𝒏𝒐𝒘𝒔𝒌𝒊 

🔹️𝑭𝒊𝒍𝒊𝒑 𝑳𝒐𝒓𝒆𝒏𝒐𝒘𝒊𝒄𝒛

ɪx ᴍɪᴇᴊsᴄᴇ ᴡ ᴋᴏɴᴋᴜʀᴇɴᴄᴊɪ 3-ᴋɪ ᴋᴏʙɪᴇᴛ ᴡ ᴋʟ. Mʟ. ʟᴀᴛ 5-9

🔸 ️𝑬𝒎𝒊𝒍𝒊𝒂 𝑺𝒄𝒉𝒊𝒍𝒊𝒊𝒏𝒈

🔸️ 𝑩𝒍𝒂𝒏𝒌𝒂 𝑫𝒛𝒊𝒖𝒌𝒊𝒆𝒘𝒊𝒄𝒛 

🔸️𝑬𝒍𝒊𝒛𝒂𝒃𝒆𝒕𝒉 𝑺𝒂𝒍𝒗𝒂𝒈𝒈𝒊𝒐

xʟɪᴠ ᴍɪᴇᴊsᴄᴇ ᴡ ᴋᴏɴᴋᴜʀᴇɴᴄᴊɪ 2-ᴋɪ ᴋᴏʙɪᴇᴛ ᴡ ᴋʟ. Mʟ. ʟᴀᴛ 5-9

🔸️𝒁𝒐𝒇𝒊𝒂 𝑷𝒂𝒔𝒊𝒌 

🔸️𝑾𝒆𝒓𝒐𝒏𝒊𝒌𝒂 𝑱𝒂𝒘𝒐𝒓𝒔𝒌𝒂 

🔸️ Drohomyretska Olena                       🔸️ Kovalyshyn Jana

xɪᴠ ᴍɪᴇᴊsᴄᴇ ᴡ ᴋᴏɴᴋᴜʀᴇɴᴄᴊɪ 3-ᴋɪ ᴋᴏʙɪᴇᴛ ᴡ ᴋʟ. Mʟ. ʟᴀᴛ 7-11

🔸️𝑲𝒉𝒓𝒚𝒔𝒕𝒚𝒏𝒂 𝑺𝒐𝒌𝒐𝒍𝒆𝒏𝒌𝒐 

🔸️𝑴𝒂𝒓𝒊𝒂 𝑳𝒐𝒛́𝒊𝒏́𝒔𝒌𝒂 

🔸️𝑱𝒖𝒍𝒊𝒂 𝑺𝒄𝒉𝒊𝒍𝒍𝒊𝒏𝒈

𝗞𝗮𝗺𝗶𝗹 𝗗𝘇𝗶𝘂𝗸𝗶𝗲𝘄𝗶𝗰𝘇 - Nasze wyniki są zadowalające i motywują do dalszych startów. Widać, że praca jaką wykonują zawodnicy przynosi zamierzone efekty. Jak mówi maksyma "trening czyni mistrza". Gratulacje dla naszych uczniów a w szczególności dla Trenerów za olbrzymie zaangażowanie i efektywne przygotowanie do zawodów. 𝗧𝗮𝗱𝗲𝘂𝘀𝘇 𝗞𝗮𝗽𝗹𝗶𝘁𝗮 - szef akrobatyki na Podkarpaciu- Piękno naszej dyscypliny działa jak magnes!

Informujemy, że podobnej rangi impreza, odbędzie się pod koniec października w Jarosławiu!

Bʀᴀᴡᴀ ᴅʟᴀ Wᴀs!

Informacja prasowa (tekst, zdj.): SMS Jarosław