Wyróżnienie dla uczniów WITKOWSKIEGO w konkursie „GENIALLNE MIEJSCA”

  • Wydrukuj
  • Email
  • Wyróżnienie dla uczniów WITKOWSKIEGO w konkursie „GENIALLNE MIEJSCA”. 9 czerwca 2022 r., w Szkole Podstawowej Nr 18 w Rzeszowie, odbyło się podsumowanie wojewódzkie Ogólnopolskiego Konkursu “Geniallne Miejsca”.  W spotkaniu uczestniczyli: Andrzej Paszkiewicz,  Prezes Oddziału Podkarpackiego PTI oraz Katarzyna Hudzicka -Chochorowska z Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej IPN w Rzeszowie. Na spotkanie przybyli przedstawiciele szkół, których uczniowie zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego.  Dwie uczennice jarosławskiego WITKOWSKIEGO, Anna Chrobak i Marcelina Kurzawa tworzące zespół zdobyły wyróżnienie, a ich praca została umieszczona na mapie “Geniallna Polska”. Po ogłoszeniu oficjalnych wyników uczniowie wzięli udział w warsztatach robotycznych, przygotowanych przez nauczycieli i uczniów tutejszej placówki. Gratulujemy! Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSDGiL  w Jarosławiu
  • Galeria

9 czerwca 2022 r., w Szkole Podstawowej Nr 18 w Rzeszowie, odbyło się podsumowanie wojewódzkie Ogólnopolskiego Konkursu “Geniallne Miejsca”.  W spotkaniu uczestniczyli: Andrzej Paszkiewicz,  Prezes Oddziału Podkarpackiego PTI oraz Katarzyna Hudzicka -Chochorowska z Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej IPN w Rzeszowie.

Na spotkanie przybyli przedstawiciele szkół, których uczniowie zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego.  Dwie uczennice jarosławskiego WITKOWSKIEGO, Anna Chrobak i Marcelina Kurzawa tworzące zespół zdobyły wyróżnienie, a ich praca została umieszczona na mapie “Geniallna Polska”. Po ogłoszeniu oficjalnych wyników uczniowie wzięli udział w warsztatach robotycznych, przygotowanych przez nauczycieli i uczniów tutejszej placówki. Gratulujemy!

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSDGiL  w Jarosławiu