Uczeń ZSDGiL w finale „Internetowa Liga Łamigłówkowa”

  • Wydrukuj
  • Email
  • Uczeń ZSDGiL w finale „Internetowa Liga Łamigłówkowa”. 13 czerwca 2022 r. Szymon Grzyb, uczeń klasy pierwszej Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu, uczestniczył w finale konkursu Internetowa Liga Łamigłówkowa, który odbył się w murach Politechniki Białostockiej. Szymon przez kilka miesięcy rozwiązywał zadania - łamigłówki, które były publikowane na platformie Moodle. Znalazł się w gronie trzynastu najlepszych i reprezentował WITKOWSKIEGO w Białymstoku. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSDGiL  w Jarosławiu
  • Galeria

13 czerwca 2022 r. Szymon Grzyb, uczeń klasy pierwszej Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu, uczestniczył w finale konkursu Internetowa Liga Łamigłówkowa, który odbył się w murach Politechniki Białostockiej.

Szymon przez kilka miesięcy rozwiązywał zadania - łamigłówki, które były publikowane na platformie Moodle. Znalazł się w gronie trzynastu najlepszych i reprezentował WITKOWSKIEGO w Białymstoku. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSDGiL  w Jarosławiu