Spotkanie absolwentów Technikum Drogowego w Jarosławiu w 50-tą rocznicę ukończenia szkoły

  • Wydrukuj
  • Email
  • Spotkanie absolwentów Technikum Drogowego w Jarosławiu w 50-tą rocznicę ukończenia szkoły. W sobotę, 10 września, Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych iw. Augusta Witkowskiego w Jarosławiu gościł Absolwentów dwóch klas byłego Technikum Drogowego, którzy swój egzamin dojrzałości złożyli pół wieku temu. Uroczystości rozpoczęła Msza Św. w Kościele Św. Ducha, w czasie której uczestnicy modlili  się za licznie obecnych oraz zmarłych byłych Uczniów oraz Profesorów. Pani Dyrektor Renata Tomaka-Pasternak zaprosiła zebranych do odwiedzenia dawnych sal lekcyjnych, sprawdziła obecność i udała się wraz z Gabrysią, Martyną i Konradem z 3F w sentymentalną, pełną wzruszeń i radości podróż „tam, gdzie byłem już, pod ten balkon pełen pnących róż, na uliczki te, znajome tak…..”. Nie zabrakło podziękowań dla Pani Profesor Elżbiety Ćwierz-Superson, wybitnej matematyczki, która zaszczyciła nas swą obecnością, ale też koleżanek i kolegów, którzy dawali odpisywać… Pani Dyrektor Renata Tomaka-Pasternak odczytała list gratulacyjny od Pana Stanisława Kłopota, Starosty Jarosławskiego i złożyła je na ręce przewodniczącego spotkania absolwentów. Uczniowie Witkowskiego przygotowali interesujący quiz i prezentację dotyczącą historii szkoły oraz jej współczesności. Goście nie kryli zachwytu nad obecnym wizerunkiem Witkowskiego, obiecali przybyć na kolejny jubileusz i w doskonałych nastrojach udali się na spotkanie towarzyskie. Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSDGiL  w Jarosławiu
  • Galeria

W sobotę, 10 września, Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych iw. Augusta Witkowskiego w Jarosławiu gościł Absolwentów dwóch klas byłego Technikum Drogowego, którzy swój egzamin dojrzałości złożyli pół wieku temu.
Uroczystości rozpoczęła Msza Św. w Kościele Św. Ducha, w czasie której uczestnicy modlili  się za licznie obecnych oraz zmarłych byłych Uczniów oraz Profesorów.
Pani Dyrektor Renata Tomaka-Pasternak zaprosiła zebranych do odwiedzenia dawnych sal lekcyjnych, sprawdziła obecność i udała się wraz z Gabrysią, Martyną i Konradem z 3F w sentymentalną, pełną wzruszeń i radości podróż „tam, gdzie byłem już, pod ten balkon pełen pnących róż, na uliczki te, znajome tak…..”.


Nie zabrakło podziękowań dla Pani Profesor Elżbiety Ćwierz-Superson, wybitnej matematyczki, która zaszczyciła nas swą obecnością, ale też koleżanek i kolegów, którzy dawali odpisywać…
Pani Dyrektor Renata Tomaka-Pasternak odczytała list gratulacyjny od Pana Stanisława Kłopota, Starosty Jarosławskiego i złożyła je na ręce przewodniczącego spotkania absolwentów.
Uczniowie Witkowskiego przygotowali interesujący quiz i prezentację dotyczącą historii szkoły oraz jej współczesności.
Goście nie kryli zachwytu nad obecnym wizerunkiem Witkowskiego, obiecali przybyć na kolejny jubileusz i w doskonałych nastrojach udali się na spotkanie towarzyskie.

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSDGiL  w Jarosławiu