Innowacyjny projekt w KOPERNIKU

  • Wydrukuj
  • Email
  • Innowacyjny projekt w KOPERNIKU. Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu z klasy 4c wzięli udział w warsztatach przeprowadzonych przez Panią Ewę Dybek, doradcę zawodowego z Centrum Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie w ramach pierwszej części projektu pn. „Widzę siebie w tym zawodzie! Nowoczesne technologie w poradnictwie zawodowym”. Projekt zakłada wykorzystanie nowoczesnych technologii, np. technologii VR, filmów oraz aplikacji 180 ᵒ, które pozwolą odbiorcy przenieść się w wirtualny świat danego zawodu i tym samym wesprzeć młodych ludzi we wchodzeniu na rynek pracy i podjęciu właściwych decyzji edukacyjno-zawodowych. Zajęcia wzbudziły duże zainteresowanie wśród uczniów i będą cenną pomocą w podejmowanych przez nich decyzjach związanych z dalszą edukacją. Źródło: I Liceum Ogólnokształcące w Jarosławiu
  • Galeria

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu z klasy 4c wzięli udział w warsztatach przeprowadzonych przez Panią Ewę Dybek, doradcę zawodowego z Centrum Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie w ramach pierwszej części projektu pn. „Widzę siebie w tym zawodzie! Nowoczesne technologie w poradnictwie zawodowym”.

Projekt zakłada wykorzystanie nowoczesnych technologii, np. technologii VR, filmów oraz aplikacji
180 ᵒ, które pozwolą odbiorcy przenieść się w wirtualny świat danego zawodu i tym samym wesprzeć młodych ludzi we wchodzeniu na rynek pracy i podjęciu właściwych decyzji edukacyjno-zawodowych.

Zajęcia wzbudziły duże zainteresowanie wśród uczniów i będą cenną pomocą w podejmowanych przez nich decyzjach związanych z dalszą edukacją.

Źródło: I Liceum Ogólnokształcące w Jarosławiu