Uczniowie KOPERNIKA wyróżnieni w akcji „Czytanie dla pokoju”

  • Wydrukuj
  • Email
  • Uczniowie KOPERNIKA wyróżnieni w akcji „Czytanie dla pokoju”. Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu z klasy 4c Ewa Głuszyk i Mateusz Kornaga zostali wyróżnieni w Przeglądzie Czytelniczym zorganizowanym przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Rzeszowie w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych pod hasłem „Czytanie dla pokoju”. Uczniowie zaprezentowali wiersz Wisławy Szymborskiej pt. „Koniec i początek” oraz fragment „Folwarku zwierzęcego” George’a Orwella. Zachęcamy do obejrzenia i wysłuchania interpretacji utworów. Gratulujemy! Film – Czytanie dla pokoju Źródło: I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika
  • Galeria

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu z klasy 4c Ewa Głuszyk i Mateusz Kornaga zostali wyróżnieni w Przeglądzie Czytelniczym zorganizowanym przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Rzeszowie w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych pod hasłem „Czytanie dla pokoju”.

Uczniowie zaprezentowali wiersz Wisławy Szymborskiej pt. „Koniec i początek” oraz fragment „Folwarku zwierzęcego” George’a Orwella.

Zachęcamy do obejrzenia i wysłuchania interpretacji utworów. Gratulujemy!

Film – Czytanie dla pokoju

Źródło: I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika

{gallery}7768{/gallery}