Uczniowie KOPERNIKA stypendystami programu „Nie zagubić talentu”

  • Wydrukuj
  • Email
  • Uczniowie KOPERNIKA stypendystami programu „Nie zagubić talentu”. 21 listopada 2022 r. w Mielcu odbyła się gala wręczenia stypendiów w ramach Programu wspierania młodzieży uzdolnionej „Nie zagubić talentu”. Ideą programu „Nie zagubić talentu” jest pomoc uzdolnionej młodzieży, aby mogła rozwijać swoje pasje i uzdolnienia, a dzięki temu zdobywać kolejne laury, tytuły, nagrody. Stypendia przyznawane są w dwóch kategoriach: za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne. Miło nam poinformować, że w elitarnym gronie tegorocznych stypendystów programu prowadzonego przez Samorząd Województwa Podkarpackiego znaleźli się uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu: Mateusz Kornaga za wybitne osiągnięcia naukowe i Ewa Głuszyk  za wybitne osiągnięcia artystyczne. We are the champions my friends – cytując popularną piosenkę. Ale tylko my wiemy ile pracy musimy włożyć i ile rzeczy niekiedy poświęcić, aby zdobywać sukcesy – mówił Mateusz, dziękując w imieniu wszystkich stypendystów marszałkowi, samorządowi województwa oraz rodzicom i nauczycielom, którzy wspierają stypendystów. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów, szerokich perspektyw rozwoju, wytrwałości w realizacji zamierzeń, satysfakcji i wielu powodów do dumy. Poniżej linki do  relacji z tego wydarzenia: LINK 1 LINK 2 LINK 3 Informacja prasowa (tekst, zdj.) I LO w Jarosławiu
  • Galeria

21 listopada 2022 r. w Mielcu odbyła się gala wręczenia stypendiów w ramach Programu wspierania młodzieży uzdolnionej „Nie zagubić talentu”. Ideą programu „Nie zagubić talentu” jest pomoc uzdolnionej młodzieży, aby mogła rozwijać swoje pasje i uzdolnienia, a dzięki temu zdobywać kolejne laury, tytuły, nagrody. Stypendia przyznawane są w dwóch kategoriach: za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne.

Miło nam poinformować, że w elitarnym gronie tegorocznych stypendystów programu prowadzonego przez Samorząd Województwa Podkarpackiego znaleźli się uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu: Mateusz Kornaga za wybitne osiągnięcia naukowe i Ewa Głuszyk  za wybitne osiągnięcia artystyczne.

We are the champions my friends – cytując popularną piosenkę. Ale tylko my wiemy ile pracy musimy włożyć i ile rzeczy niekiedy poświęcić, aby zdobywać sukcesy – mówił Mateusz, dziękując w imieniu wszystkich stypendystów marszałkowi, samorządowi województwa oraz rodzicom i nauczycielom, którzy wspierają stypendystów.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów, szerokich perspektyw rozwoju, wytrwałości w realizacji zamierzeń, satysfakcji i wielu powodów do dumy.

Poniżej linki do  relacji z tego wydarzenia:

LINK 1

LINK 2

LINK 3

 

Informacja prasowa (tekst, zdj.) I LO w Jarosławiu