Stypendia motywacyjne Starosty Jarosławskiego

  • Wydrukuj
  • Email
  • Stypendia motywacyjne Starosty Jarosławskiego. 14 grudnia 2022 roku w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu odbyła się wyjątkowa uroczystość. Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot, w obecności dyrektorów szkół i naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Marty Kurpiel, wręczył stypendia motywacyjne uczniom z czterech szkół z naszego powiatu: Zespół Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu, Zespół Szkół Ekonomicznych w Jarosławiu, ZSZiR w Radymnie i I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu. Bardzo Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom i ich rodzicom Fot. I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu.
  • Galeria

14 grudnia 2022 roku w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu odbyła się wyjątkowa uroczystość.

Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot, w obecności dyrektorów szkół i naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Marty Kurpiel, wręczył stypendia motywacyjne uczniom z czterech szkół z naszego powiatu:

✔️Zespół Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu,

✔️Zespół Szkół Ekonomicznych w Jarosławiu,

✔️ZSZiR w Radymnie

✔️i I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu.

Bardzo Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom i ich rodzicom

 

Fot. I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu.