KOPERNIK „Srebrną Szkołą 2023”

  • Wydrukuj
  • Email
  • KOPERNIK „Srebrną Szkołą 2023”. 12 stycznia 2023 r. Kapituła Rankingu Liceów Ogólnokształcących i Techników Fundacji Edukacyjnej PERSPEKTYWY podała do publicznej wiadomości tegoroczne zestawienie najlepszych szkół średnich w Polsce. Z wielką radością informujemy, że I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu uzyskało tytuł „Srebrnej Szkoły 2023”.  Warto podkreślić, że  jest to najwyższy wynik w powiecie jarosławskim. Kryteria Rankingu Liceów 2023 to: wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych (30% oceny punktowej szkoły), wyniki matury z przedmiotów dodatkowych (45%) oraz sukcesy w olimpiadach (25%). Po raz kolejny w tej kategorii zostały uwzględnione osiągnięcia w olimpiadach międzynarodowych. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu serdecznie gratulujemy i życzymy osiągnięć na miarę Złotej Tarczy. Informacja prasowa (tekst, zdj.) I LO w Jarosławiu
  • Galeria

12 stycznia 2023 r. Kapituła Rankingu Liceów Ogólnokształcących i Techników Fundacji Edukacyjnej PERSPEKTYWY podała do publicznej wiadomości tegoroczne zestawienie najlepszych szkół średnich w Polsce. 

Z wielką radością informujemy, że I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu uzyskało tytuł „Srebrnej Szkoły 2023”.  Warto podkreślić, że  jest to najwyższy wynik w powiecie jarosławskim.

Kryteria Rankingu Liceów 2023 to: wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych (30% oceny punktowej szkoły), wyniki matury z przedmiotów dodatkowych (45%) oraz sukcesy w olimpiadach (25%). Po raz kolejny w tej kategorii zostały uwzględnione osiągnięcia w olimpiadach międzynarodowych.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu serdecznie gratulujemy i życzymy osiągnięć na miarę Złotej Tarczy.

 

Informacja prasowa (tekst, zdj.) I LO w Jarosławiu