Sukcesy uczniów KOPERNIKA w powiatowej licealiadzie w siatkówce

  • Wydrukuj
  • Email
  • Sukcesy uczniów KOPERNIKA w powiatowej licealiadzie w siatkówce. W dniu 31.01.2023 roku w I Liceum Ogólnokształcącym  odbyła się powiatowa licealiada w siatkówce dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiło 7 szkół z powiatu jarosławskiego. Po rozegraniu wszystkich spotkań w grupach oraz finału, uczennice I Liceum zajęły II miejsce. Pierwsze miejsce przypadło SMS Jarosław, natomiast na III miejscu podium stanęły zawodniczki „Geodezji”. „Kopernik” reprezentowały: Oliwia Chrobak, Laura Drak, Gabriela Jaromi, Patrycja Mucha, Wiktoria Parzniewska, Aleksandra Poczekajło, Martyna Prasoł, Kamila Stachowicz, Oliwia Tomaszewska, Julia Wanio, Aleksandra Węglarz. Opiekunem siatkarek jest p. Dorota Szewczyk. Kolejne zmagania w licealiadzie uczniów KOPERNIKA zakończyły się również drugim stopniem podium. W dniach 2-3.02.2023 r., odbyły się zawody powiatowe siatkarzy. Uczniowie I Liceum po rozegraniu spotkań w grupach i ulegając jedynie w finale drużynie z „Geodezyjnego”, powtórzyli sukces dziewcząt. III miejsce przypadło ZSBiO. W zawodach brało udział sześć szkół z Powiatu Jarosławskiego. I LO reprezentowali: Szymon Bawor, Maciej Duda, Norbert Florek, Jakub Janiga, Karol Kijanka, Maciej Kowal, Ignacy Machała, Aleksander Pelpliński, Marcel Puziewicz, Ksawery Sawa, Filip Wilczyński, Mateusz Wysocki. Opiekunem siatkarzy jest p. Robert Gilarski. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Źródło: I LO
  • Galeria

W dniu 31.01.2023 roku w I Liceum Ogólnokształcącym  odbyła się powiatowa licealiada w siatkówce dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiło 7 szkół z powiatu jarosławskiego. Po rozegraniu wszystkich spotkań w grupach oraz finału, uczennice I Liceum zajęły II miejsce. Pierwsze miejsce przypadło SMS Jarosław, natomiast na III miejscu podium stanęły zawodniczki „Geodezji”. „Kopernik” reprezentowały: Oliwia Chrobak, Laura Drak, Gabriela Jaromi, Patrycja Mucha, Wiktoria Parzniewska, Aleksandra Poczekajło, Martyna Prasoł, Kamila Stachowicz, Oliwia Tomaszewska, Julia Wanio, Aleksandra Węglarz. Opiekunem siatkarek jest p. Dorota Szewczyk.

Kolejne zmagania w licealiadzie uczniów KOPERNIKA zakończyły się również drugim stopniem podium. W dniach 2-3.02.2023 r., odbyły się zawody powiatowe siatkarzy. Uczniowie I Liceum po rozegraniu spotkań w grupach i ulegając jedynie w finale drużynie z „Geodezyjnego”, powtórzyli sukces dziewcząt. III miejsce przypadło ZSBiO. W zawodach brało udział sześć szkół z Powiatu Jarosławskiego. I LO reprezentowali: Szymon Bawor, Maciej Duda, Norbert Florek, Jakub Janiga, Karol Kijanka, Maciej Kowal, Ignacy Machała, Aleksander Pelpliński, Marcel Puziewicz, Ksawery Sawa, Filip Wilczyński, Mateusz Wysocki. Opiekunem siatkarzy jest p. Robert Gilarski.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Źródło: I LO