KOPERNIK ma Mistrzynię Podkarpacia w pływaniu!

• Wydrukuj
  • Email
  • KOPERNIK ma Mistrzynię Podkarpacia w pływaniu!. 30 marca 2023 r. na basenie w Dębicy, odbył się Finał Wojewódzki w pływaniu w ramach licealiady. Reprezentanci I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu wystąpili w konkurencjach indywidualnych. Podobnie jak w półfinale, tak i w finale, Karina Leśniowska stylem klasycznym nie dała szans rywalkom, i z czasem 0; 36,35 uplasowała się na najwyższym stopniu podium. Tym samym została „Mistrzynią Podkarpacia”. Klasykiem w kategorii chłopców płynął Hubert Dołemski, z czasem 0; 33,67 zajął X miejsce. Ostatnią zawodniczką reprezentującą „Kopernik” była Anna Dworak, która w stylu grzbietowym z czasem 0; 35,06 zajęła V miejsce, a zarazem poprawiła dotychczasowy czas na tym dystansie. Opiekunem był Wojciech Lesiak. Gratulujemy występów w Finale!!! Informacja prasowa (tekst,zdj.) I LO w Jarosławiu