Uczennica "Kopernika" na liście najbardziej przedsiębiorczych według Forbesa

  • Wydrukuj
  • Email
  • Uczennica "Kopernika" na liście najbardziej przedsiębiorczych według Forbesa. Konkurs „25 under 25” to wspólna inicjatywa magazynu „Forbes” oraz warszawskiego biura McKinsey & Company. Celem projektu jest wyłonienie 25 młodych i ambitnych osób, których lista publikowana jest na łamach magazynu “Forbes”. Z radością informujemy, że w tym roku na tej prestiżowej liście znalazła się uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu Martyna Łuszczek z klasy 4d. Martyna to tegoroczna maturzystka, naukowczyni z duszą społecznika. Zafascynowana jest światem IT oraz ekonomii. Laureatka konkursu E(x)plory 2021 współtworząca urządzenie do zbierania i utylizacji mikroplastików w akwenach wodnych, wyróżniona przez fundację Perspektywy w rankingu TOP 100 Women in AI 2022. Serdecznie gratulujemy osiągniętego sukcesu i cieszymy się, iż uczennica "Kopernika" znalazła się wśród najzdolniejszych, najaktywniejszych i najbardziej przedsiębiorczych młodych osób w Polsce. Zachęcamy również do obejrzenia nagrania z wystąpienia Martyny w trakcie TEDxRzeszow Countdown, organizowanego przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. LINK https://www.youtube.com/watch?v=-8MCiY_7erI Informacja prasowa (tekst, zdj.) I LO w Jarosławiu
  • Galeria

Konkurs „25 under 25” to wspólna inicjatywa magazynu „Forbes” oraz warszawskiego biura McKinsey & Company. Celem projektu jest wyłonienie 25 młodych i ambitnych osób, których lista publikowana jest na łamach magazynu “Forbes”.

Z radością informujemy, że w tym roku na tej prestiżowej liście znalazła się uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu Martyna Łuszczek z klasy 4d.

Martyna to tegoroczna maturzystka, naukowczyni z duszą społecznika. Zafascynowana jest światem IT oraz ekonomii. Laureatka konkursu E(x)plory 2021 współtworząca urządzenie do zbierania i utylizacji mikroplastików w akwenach wodnych, wyróżniona przez fundację Perspektywy w rankingu TOP 100 Women in AI 2022.


Serdecznie gratulujemy osiągniętego sukcesu i cieszymy się, iż uczennica "Kopernika" znalazła się wśród najzdolniejszych, najaktywniejszych i najbardziej przedsiębiorczych młodych osób w Polsce.

Zachęcamy również do obejrzenia nagrania z wystąpienia Martyny w trakcie TEDxRzeszow Countdown, organizowanego przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

LINK

https://www.youtube.com/watch?v=-8MCiY_7erI

 

Informacja prasowa (tekst, zdj.) I LO w Jarosławiu