Rekord życiowy uczennicy Witkowskiego

  • Wydrukuj
  • Email
  • Rekord życiowy uczennicy Witkowskiego. Uczennica klasy trzeciej Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego, Ula Kutyła zajęła II miejsce w I Rundzie Pucharu Polski w zawodach łuczniczych, które odbywały się od 12 do 14 maja 2023 w Bytomiu. Strzał na 70 metrów to rekord, dzięki któremu Ula znalazła się na podium. Zdobyta przez uczennicę 2. pozycja wśród juniorek zagwarantowała jej prawo startu na najbliższych zawodach międzynarodowych i tym samym dołączenie do reprezentacji Polski, która podejmie zmagania w Pucharze Europy w Szwajcarii już na początku czerwca. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSDGiL  w Jarosławiu
  • Galeria

Uczennica klasy trzeciej Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego, Ula Kutyła zajęła II miejsce w I Rundzie Pucharu Polski w zawodach łuczniczych, które odbywały się od 12 do 14 maja 2023 w Bytomiu.

Strzał na 70 metrów to rekord, dzięki któremu Ula znalazła się na podium.

Zdobyta przez uczennicę 2. pozycja wśród juniorek zagwarantowała jej prawo startu na najbliższych zawodach międzynarodowych i tym samym dołączenie do reprezentacji Polski, która podejmie zmagania w Pucharze Europy w Szwajcarii już na początku czerwca.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSDGiL  w Jarosławiu