Mają już indeksy! Olimpijczycy z ZSTiO - informatycy, programiści i teleinformatycy

  • Wydrukuj
  • Email
  • Mają już indeksy! Olimpijczycy z ZSTiO - informatycy, programiści i teleinformatycy. Spektakularny sukces  uczniów, którzy powiększyli grono Olimpijczyków w ZSTiO w Jarosławiu. W dniach 13-14 maja w Lublinie odbył się finał Ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce. Okręg Podkarpacki reprezentowali uczniowie kształcący się w zawodach: technik informatyk – Mateusz Skupień, technik programista – Karolina Łakomy i Patryk Harasik oraz technik teleinformatyk – Kamil Fedor. Po dwudniowych zmaganiach obejmujących zadania praktyczne, nasi uczniowie uzyskali tytuły laureatów oraz finalistów olimpiady zdobywając odpowiednio:BLOK TELETECHNICZNY – I miejsce Mateusz Skupień i tytuł laureata, Kamil Fedor tytuł finalisty z zakresu informatyki i teleinformatyki,BLOK PROGRAMISTYCZNY – V miejsce Karolina Łakomy i tytuł laureata, Patryk Harasik tytuł finalisty z zakresu tworzenia, znajomości oraz testowania oprogramowania.Uczniowie, jako laureaci i finaliści Olimpiady uzyskali indeksy na wszystkie prestiżowe uczelnie techniczne na terenie kraju. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Informacja prasowa: ZSTiO
  • Galeria

Spektakularny sukces  uczniów, którzy powiększyli grono Olimpijczyków w ZSTiO w Jarosławiu.

W dniach 13-14 maja w Lublinie odbył się finał Ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce. Okręg Podkarpacki reprezentowali uczniowie kształcący się w zawodach: technik informatyk – Mateusz Skupień, technik programista – Karolina Łakomy i Patryk Harasik oraz technik teleinformatyk – Kamil Fedor. Po dwudniowych zmaganiach obejmujących zadania praktyczne, nasi uczniowie uzyskali tytuły laureatów oraz finalistów olimpiady zdobywając odpowiednio:

  • BLOK TELETECHNICZNY – I miejsce Mateusz Skupień i tytuł laureata, Kamil Fedor tytuł finalisty z zakresu informatyki i teleinformatyki,
  • BLOK PROGRAMISTYCZNY – V miejsce Karolina Łakomy i tytuł laureata, Patryk Harasik tytuł finalisty z zakresu tworzenia, znajomości oraz testowania oprogramowania.

Uczniowie, jako laureaci i finaliści Olimpiady uzyskali indeksy na wszystkie prestiżowe uczelnie techniczne na terenie kraju.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Informacja prasowa: ZSTiO