Konkurs z wiedzy prawnej

  • Wydrukuj
  • Email
  • Konkurs z wiedzy prawnej. 12 maja 2023 r. w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu po raz pierwszy odbył się finał Powiatowego Konkursu z wiedzy prawnej dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Organizatorem Konkursu była Fundacja Rozwoju i Wsparcia – Pasieka, pod patronatem honorowym Starosty Jarosławskiego Stanisława Kłopota. Konkurs był kolejnym etapem działań fundacji z zakresu edukacji prawnej, wcześniej zostały przeprowadzone warsztaty dla uczniów oraz wewnątrzszkolne eliminacje. Laureatkami konkursu zostały dwie uczennice Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego: Zuzanna Maciołek (klasa 3H) – I miejsce Karolina Derewiecka (klasa 2H) – III miejsce Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSDGiL  w Jarosławiu
  • Galeria

12 maja 2023 r. w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu po raz pierwszy odbył się finał Powiatowego Konkursu z wiedzy prawnej dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Organizatorem Konkursu była Fundacja Rozwoju i Wsparcia – Pasieka, pod patronatem honorowym Starosty Jarosławskiego Stanisława Kłopota.

Konkurs był kolejnym etapem działań fundacji z zakresu edukacji prawnej, wcześniej zostały przeprowadzone warsztaty dla uczniów oraz wewnątrzszkolne eliminacje.

Laureatkami konkursu zostały dwie uczennice Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego:

Zuzanna Maciołek (klasa 3H) – I miejsce
Karolina Derewiecka (klasa 2H) – III miejsce

 

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSDGiL  w Jarosławiu