I Turniej Siatkówki Klas Celno-Skarbowych

  • Wydrukuj
  • Email
  • I Turniej Siatkówki Klas Celno-Skarbowych. 14 czerwca br. drużyny z Jarosławia, Tarnobrzega i Przemyśla  stanęły w szranki w ramach I Turnieju Siatkówki Drużyn Mieszanych Klas Celno-Skarbowych. Organizatorem wydarzenia była Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie i I Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu. Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących reprezentowali uczniowie z klas kształcących się w zawodzie technik logistyk. Drużyna z ZSEiO walczyła zacięcie i zdobyła II miejsce. Wszystkim drużynom dopisywał dobry humor, a wspaniała atmosfera stworzona przez organizatorów sprawiła, że na jeden dzień można było zapomnieć o obowiązkach szkolnych. Puchary, medale a także pamiątkowe dyplomy w imieniu podkarpackiej KAS wręczył  z-ca Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie insp. Jacek Wojdylak. Pierwsze tego typu sportowe wydarzenie, współorganizowane przez Izbę Administracji Skarbowej w Rzeszowie i przemyskie liceum, było okazją do integracji klas celno-skarbowych oraz podsumowania dotychczasowych działań w ramach innowacji obsługa celna. Informacja prasowa (tekst, zdj.) ZSEiO w Jarosławiu
  • Galeria

14 czerwca br. drużyny z Jarosławia, Tarnobrzega i Przemyśla  stanęły w szranki w ramach I Turnieju Siatkówki Drużyn Mieszanych Klas Celno-Skarbowych. Organizatorem wydarzenia była Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie i I Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu.

Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących reprezentowali uczniowie z klas kształcących się w zawodzie technik logistyk.

Drużyna z ZSEiO walczyła zacięcie i zdobyła II miejsce. Wszystkim drużynom dopisywał dobry humor, a wspaniała atmosfera stworzona przez organizatorów sprawiła, że na jeden dzień można było zapomnieć o obowiązkach szkolnych.

Puchary, medale a także pamiątkowe dyplomy w imieniu podkarpackiej KAS wręczył  z-ca Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie insp. Jacek Wojdylak.

Pierwsze tego typu sportowe wydarzenie, współorganizowane przez Izbę Administracji Skarbowej w Rzeszowie i przemyskie liceum, było okazją do integracji klas celno-skarbowych oraz podsumowania dotychczasowych działań w ramach innowacji obsługa celna.

 

Informacja prasowa (tekst, zdj.) ZSEiO w Jarosławiu