Laureat Honorowej nagrody „ Jarosław 2023”

  • Wydrukuj
  • Email
  • Laureat Honorowej nagrody „ Jarosław 2023”. Tegoroczne Dni Jarosławia rozpoczęły się szczególnie uroczyście dla społeczności szkolnej Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu. Podczas gali otwarcia, Waldemar Paluch Burmistrz Miasta Jarosławia, uroczyście wręczył honorową nagrodę „Jarosława 2023” ZSTiO. Jest to wyraz uznania za wyjątkowe i wybitne osiągnięcia naukowe, nowatorskie i innowacyjne metody edukacji a co za tym idzie, zebrane nagrody i wyróżnienia oraz promocję miasta zarówno w kraju, jak i za granicą. Honorową statuetkę z rąk Burmistrza Miasta Jarosławia odebrał Adam Tomaszewski Dyrektor ZSTiO, któremu towarzyszyła delegacja szkolna. Na scenie pojawili się uczniowie: Patryk Harasik, Karolina Łakomy, Michał Meszko i Filip Piękoś. Ich osiągnięcia są powodem do dumy. Opowiadali o swoich marzeniach, celach, szkole i nauczycielach, którzy towarzyszyli im na drodze rozwoju. Wyróżnieni nauczyciele to Artur Tutka i Mariusz Skupień. W uroczystości uczestniczyła także Marta Kurpiel Naczelnik Wydziału Oświaty i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Jarosławiu oraz wicedyrektorzy ZSTiO: Agata Ostrowska i Krzysztof Czerkas. Nagroda „Jarosława 2023” jest wielkim zaszczytem dla społeczności ZSTiO w Jarosławiu. Podkreśla efekty współpracy zaangażowanych uczniów i nauczycieli z pasją. Informacja prasowa (tekst, zdj.) ZSTiO w Jarosławiu
  • Galeria

Tegoroczne Dni Jarosławia rozpoczęły się szczególnie uroczyście dla społeczności szkolnej Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu.

Podczas gali otwarcia, Waldemar Paluch Burmistrz Miasta Jarosławia, uroczyście wręczył honorową nagrodę „Jarosława 2023” ZSTiO. Jest to wyraz uznania za wyjątkowe i wybitne osiągnięcia naukowe, nowatorskie i innowacyjne metody edukacji a co za tym idzie, zebrane nagrody i wyróżnienia oraz promocję miasta zarówno w kraju, jak i za granicą.

Honorową statuetkę z rąk Burmistrza Miasta Jarosławia odebrał Adam Tomaszewski Dyrektor ZSTiO, któremu towarzyszyła delegacja szkolna. Na scenie pojawili się uczniowie: Patryk Harasik, Karolina Łakomy, Michał Meszko i Filip Piękoś. Ich osiągnięcia są powodem do dumy. Opowiadali o swoich marzeniach, celach, szkole i nauczycielach, którzy towarzyszyli im na drodze rozwoju. Wyróżnieni nauczyciele to Artur Tutka i Mariusz Skupień.

W uroczystości uczestniczyła także Marta Kurpiel Naczelnik Wydziału Oświaty i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Jarosławiu oraz wicedyrektorzy ZSTiO: Agata Ostrowska i Krzysztof Czerkas.

Nagroda „Jarosława 2023” jest wielkim zaszczytem dla społeczności ZSTiO w Jarosławiu. Podkreśla efekty współpracy zaangażowanych uczniów i nauczycieli z pasją.

 

Informacja prasowa (tekst, zdj.) ZSTiO w Jarosławiu