Setubal - Portugalia - zakończenie projektu Erasmus+ 2023 - ZSTiO Jarosław

  • Wydrukuj
  • Email
  • Setubal - Portugalia - zakończenie projektu Erasmus+ 2023 - ZSTiO Jarosław. 4 września 2023r. odbyło się uroczyste podsumowanie projektu Erasmus+ Nr 2022-1-PL01-KA121-VET-000052199, w ramach którego uczniowie ZSTiO mieli okazję do zdobycia praktycznych umiejętności podczas dwutygodniowych praktyk zawodowych w Portugalii. Wyjazd był dla uczniów również doskonałą okazją do rozwinięcia sprawności komunikacyjnych w środowisku obcojęzycznym. Do projektu przystąpiło 24 uczniów z klas technicznych o profilach: automatyk, poligrafik i grafik cyfrowy, elektronik, mechanik pojazdów samochodowych oraz mechanik CNC. Uczniom wręczono certyfikaty oraz europassy z odbycia praktyk. Dziękujemy za wsparcie oraz pomoc w organizacji praktyk Malwinie Pawlęty- koordynatorce projektu z firmy EuroMind. Opiekunami uczniów podczas wyjazdu byli: Piotr Wójcik oraz Leszek Kobyliński. Koordynatorem Erasmus+ w ZSTiO jest Wiesław Zięba. Informacja prasowa (tekst, zdj.) ZSTiO w Jarosławiu
  • Galeria

4 września 2023r. odbyło się uroczyste podsumowanie projektu Erasmus+ Nr 2022-1-PL01-KA121-VET-000052199, w ramach którego uczniowie ZSTiO mieli okazję do zdobycia praktycznych umiejętności podczas dwutygodniowych praktyk zawodowych w Portugalii. Wyjazd był dla uczniów również doskonałą okazją do rozwinięcia sprawności komunikacyjnych w środowisku obcojęzycznym.

Do projektu przystąpiło 24 uczniów z klas technicznych o profilach: automatyk, poligrafik i grafik cyfrowy, elektronik, mechanik pojazdów samochodowych oraz mechanik CNC. Uczniom wręczono certyfikaty oraz europassy z odbycia praktyk.

Dziękujemy za wsparcie oraz pomoc w organizacji praktyk Malwinie Pawlęty- koordynatorce projektu z firmy EuroMind.

Opiekunami uczniów podczas wyjazdu byli: Piotr Wójcik oraz Leszek Kobyliński. Koordynatorem Erasmus+ w ZSTiO jest Wiesław Zięba.

 

Informacja prasowa (tekst, zdj.) ZSTiO w Jarosławiu