11 uczniów z MECHANIKA uhonorowanych w programie "Nie zagubić talentu"

  • Wydrukuj
  • Email
  • 11 uczniów z MECHANIKA uhonorowanych w programie "Nie zagubić talentu". 25 października 2023 r. w Filharmonii Podkarpackiej odbyła się uroczysta gala rozdania stypendiów oraz nagród pieniężnych dla uzdolnionej młodzieży z Podkarpacia, które wręczył Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl, w ramach XVI edycji programu "Nie zagubić talentu". W tegorocznej edycji programu Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących ma szczególne powody do radości gdyż to właśnie uczniowie Mechanika otrzymali najwięcej wyróżnień w całym województwie. Zostały przyznane dwa stypendia, dla Karoliny Łakomy z kl. 4 Tp oraz Mateusza Skupnia z kl. 5 Ti, oraz aż dziewięć nagród pieniężnych dla następujących uczniów: Paweł Chapko z kl. 5 Ta, Kamil Fedor (absolwent), Patryk Harasik (absolwent), Filip Kiełbowicz (absolwent), Łukasz Pytlowany (absolwent), Łukasz Wilk z kl. 5 Ti, Mateusz Żuk (absolwent), Łukasz Mazur z kl. 4Ta oraz Hubert Nowak z kl. 5 Ta. To ogromne osiągnięcie zostało zaakcentowane przemówieniem uczennicy ZSTiO Karoliny Łakomy, która została poproszona o wystąpienie w imieniu wszystkich  uczniów uhonorowanych w programie. To wielki zaszczyt dla ZSTiO. Serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczniom oraz życzymy dalszych sukcesów! Informacja prasowa (tekst, zdj.) ZSTiO
  • Galeria

25 października 2023 r. w Filharmonii Podkarpackiej odbyła się uroczysta gala rozdania stypendiów oraz nagród pieniężnych dla uzdolnionej młodzieży z Podkarpacia, które wręczył Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl, w ramach XVI edycji programu "Nie zagubić talentu".

W tegorocznej edycji programu Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących ma szczególne powody do radości gdyż to właśnie uczniowie Mechanika otrzymali najwięcej wyróżnień w całym województwie. 

Zostały przyznane dwa stypendia, dla Karoliny Łakomy z kl. 4 Tp oraz Mateusza Skupnia z kl. 5 Ti, oraz aż dziewięć nagród pieniężnych dla następujących uczniów: Paweł Chapko z kl. 5 Ta, Kamil Fedor (absolwent), Patryk Harasik (absolwent), Filip Kiełbowicz (absolwent), Łukasz Pytlowany (absolwent), Łukasz Wilk z kl. 5 Ti, Mateusz Żuk (absolwent), Łukasz Mazur z kl. 4Ta oraz Hubert Nowak z kl. 5 Ta. 

To ogromne osiągnięcie zostało zaakcentowane przemówieniem uczennicy ZSTiO Karoliny Łakomy, która została poproszona o wystąpienie w imieniu wszystkich  uczniów uhonorowanych w programie. To wielki zaszczyt dla ZSTiO.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczniom oraz życzymy dalszych sukcesów!

Informacja prasowa (tekst, zdj.) ZSTiO