Sukcesy sportowe uczniów WITKOWSKIEGO

  • Wydrukuj
  • Email
  • Sukcesy sportowe uczniów WITKOWSKIEGO. Z przyjemnością informujemy o kolejnych sukcesach sportowych naszych uczniów:1. miejsce ucznia Konrada Bobera z klasy 1A w pucharze Polski Jiu Jitsu, 1. miejsce – tytuł Mistrzyni Polski uczennicy Mai Korczewskiej z klasy 1A w XIII Mistrzostwach Polski Młodzików w Łucznictwie w kategorii Młodziczek indywidualnie 2. miejsce uczennicy Kamili Bujar z klasy 1A w ,,Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Chodel” w kategorii Kumite 14-15 lat 3. miejsce uczennicy Wiktorii Stanowskiej z klasy 1A w ,,Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Chodel” w kategorii Kumite 14-15 lat.Są to pozaszkolne osiągnięcia, dlatego wspieramy naszych uczniów, gratulujemy i życzymy im kolejnych sukcesów. Trenerom gratulujemy pracy i zaangażowania i życzymy kolejnych pokoleń zdolnej młodzieży. Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSDGiL  w Jarosławiu
  • Galeria

Z przyjemnością informujemy o kolejnych sukcesach sportowych naszych uczniów:

  • 1. miejsce ucznia Konrada Bobera z klasy 1A w pucharze Polski Jiu Jitsu,
  • 1. miejsce – tytuł Mistrzyni Polski uczennicy Mai Korczewskiej z klasy 1A w XIII Mistrzostwach Polski Młodzików w Łucznictwie w kategorii Młodziczek indywidualnie
  • 2. miejsce uczennicy Kamili Bujar z klasy 1A w ,,Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Chodel” w kategorii Kumite 14-15 lat
  • 3. miejsce uczennicy Wiktorii Stanowskiej z klasy 1A w ,,Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Chodel” w kategorii Kumite 14-15 lat.

Są to pozaszkolne osiągnięcia, dlatego wspieramy naszych uczniów, gratulujemy i życzymy im kolejnych sukcesów.

Trenerom gratulujemy pracy i zaangażowania i życzymy kolejnych pokoleń zdolnej młodzieży.

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSDGiL  w Jarosławiu