Nagroda i wyróżnienie dla uczniów ZSTiO w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Porozmawiajmy o uzależnieniach i AIDS"

  • Wydrukuj
  • Email
  • Nagroda i wyróżnienie dla uczniów ZSTiO w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Porozmawiajmy o uzależnieniach i AIDS". Z przyjemnością informujemy, że w dniu 24 listopada 2023r. rozstrzygnięty został Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Porozmawiajmy o uzależnieniach i AIDS”. Celem konkursu była popularyzacja zasad zdrowego trybu życia wolnego od uzależnień i ryzykownych zachowań. Konkurs skierowany był do uczniów starszych klas szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych. Do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej wpłynęły 244 prace z 67 szkół. Komisja konkursowa przyznała 10 równorzędnych nagród oraz 10 wyróżnień. Wśród nagrodzonych uczestników znalazła się uczennica ZSTiO w Jarosławiu Polina Horodovikova z klasy 2TG o profilu "Technik grafiki i poligrafii cyfrowej", a wśród uczniów wyróżnionych znalazł się Hubert Rzegocki, również z kl. 2TG w ZSTiO. Opiekunem uczniów był Krzysztof Knap. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w dniu 5 grudnia 2023r. o godz. 11.00 w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Rzeszowie. Nagrody ufundował Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie, a wyróżnienia Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Rzeszowie. Serdecznie gratulujemy! Informacja prasowa (tekst,zdj.) ZSTiO w Jarosławiu
  • Galeria

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 24 listopada 2023r. rozstrzygnięty został Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Porozmawiajmy o uzależnieniach i AIDS”. Celem konkursu była popularyzacja zasad zdrowego trybu życia wolnego od uzależnień i ryzykownych zachowań. Konkurs skierowany był do uczniów starszych klas szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych.

Do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej wpłynęły 244 prace z 67 szkół. Komisja konkursowa przyznała 10 równorzędnych nagród oraz 10 wyróżnień. Wśród nagrodzonych uczestników znalazła się uczennica ZSTiO w Jarosławiu Polina Horodovikova z klasy 2TG o profilu "Technik grafiki i poligrafii cyfrowej", a wśród uczniów wyróżnionych znalazł się Hubert Rzegocki, również z kl. 2TG w ZSTiO. Opiekunem uczniów był Krzysztof Knap.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w dniu 5 grudnia 2023r. o godz. 11.00 w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Rzeszowie.

Nagrody ufundował Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie, a wyróżnienia Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Rzeszowie.

Serdecznie gratulujemy!

 

Informacja prasowa (tekst,zdj.) ZSTiO w Jarosławiu